Sí, vole!

Délka: 11 h 58 min
Interpret: Pavel Liška
Vydavatel: Vandráci
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 675 MB

Audiokniha Sí, vole! – Vandráci na cestě Střední Amerikou. Čte Pavel Liška, Jan Révai a Hynek Bernard.

Jsme Tři. Don Juan, Comandante a já (Zorro). To podstatné máme společné, ale jinak jsme každý úplně jiná duše. Rozhodli jsme se vydat na dlouhou cestu za indiánama a projet na vlastních motorkách celou Střední Ameriku, z Panamy až do Mexika.

Celé ty tři měsíce na cestě jsme si poctivě denně, každý sám, psali svůj osobní deník. Tam jsme zaznamenávali příběhy, které jsme ten den společně prožili, ale i příběhy jen ty naše, o kterých jsme vědeli jen my.

A právě z těch, jenom našich, deníků vznikla kniha Sí, vole!
Když jsme poskládanou knihu dostali k autorizaci, rázem jsme se Tam ocitli zase zpátky. Jen s něčím navíc. Poprvé jsme se vlastně dozvěděli, co měli v hlavě ti další dva a nahlédli tak hlouběji do jejich duší. Byl to zvláštní pocit, očišťující. Mnohem hlouběji jsme totiž nahlédli i do sebe sama.)

V této audioknize dostáváte i “něco navíc.” Krom autentických zvuků z naší cesty, které ještě nikdo nikde neslyšel, tak se Vám teď ty naše zápisky, příběhy.. pokusíme přelouskat a odvyprávět na mikrofon, každý sám za sebe.
A to teda: Děj se vůle Páně!
– Pavel Liška

Komentář cestovatele, etnografa a spisovatele JUDr. PhDr. Miloslava Stingla:
Kniha vynikajících českých umělců Pavla Lišky, Jana Révaie a Hynka Bernarda je skvělým vyprávěním o cestě tří bláznů do motorek napříč Mexikem a Střední Amerikou. Je také perfektním cestovním rádcem pro všechny, kdo by tuto krásnou oblast světa chtěli navštívit. Pro mě, milovníka mayské kultury, je i poctou této znamenité civilizace. Tato báječná kniha patří do rukou všem, nikoli volům.
– Miloslav Stingl (také tak trochu cestovatel a spisovatel)

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma