Obálka audioknihy Sedmý hřích se trestá smrtí

Sedmý hřích se trestá smrtí

Hana Whitton

Interpret: Jakub Saic
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022

Historický detektivní příběh zavede posluchače do Anglie 12. století. Když se Rosamund, pocházející z urozené rodiny, setká s anglickým králem Henrym II., její půvab panovníka okamžitě okouzlí a romantické zamilování brzy přeroste ve vášnivý milostný vztah. Henryho manželka královna Eleanor Akvitánská pozoruje vývoj událostí nejen s rostoucí žárlivostí, ale také s obavami. Rosamund se proto na královo přání uchýlí do benediktinského kláštera Godstow nedaleko Oxfordu, kde ji Henry tajně navštěvuje. Zanedlouho zde však začne docházet k záhadným vraždám.

Stojí za nimi královna Eleanor Akvitánská? To chce vypátrat Rosamundina přítelkyně Grace, která se tím ovšem sama vystavuje smrtelnému nebezpečí.