Broučci, O pejskovi a kočičce i Káťa a Škubánek Vybírejte z audioknih pro děti se slevou 30 %
14. 4. 2023 14:54 | Patricie Kolohnátková

Za okny je čím dál lepší počasí a to znamená jediné: doba výletů a dobrodružství právě začíná. Abyste se po cestě vyhnuli otázce: „A kdy už tam budeme?”, připravili jsme pro vás výběr skvělých audioknih pro malé i velké posluchače, které nyní můžete stahovat se slevou 30 %.

Nechybí mezi nimi generacemi milované Povídání o pejskovi a kočičce, 20 nejkrásnějších českých pohádek od Františka Hrubína v podání nejlepších českých herců, ale ani Broučci, Káťa a Škubánek či bajky a pohádky o zvířatech od Rudyarda Kiplinga ve skvělém podání Jiřího Lábuse. Kterou audioknihu si vyberete? Akce platí až do 5. května.

20 NEJKRÁSNĚJŠÍCH ČESKÝCH POHÁDEK

František Hrubín

Původní cena: 199,-   NYNÍ s 30% SLEVOU za 139,-

Žánr: Pohádky

Interpret: Naďa Konvalinková

Opravdu velkou zásobu pohádek k poslechu získáte díky audioknize 20 nejkrásnějších českých pohádek od klasika Františka Hrubína. Nejznámější české pohádky, které si budete vychutnávat dlouhých 664 minut, získáte navíc s hudebním doprovodem a v podání těch nejlepších z nejlepších. Například Ivana Trojana, Josefa Sommera, Jiřího Lábuse, Radoslava Brzobohatého, Vlastimila Brodského, Hany Maciuchové či Lindy Rybové.

Hodnocení na Databázi knih: 91 %

POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE

Josef Čapek

Původní cena: 149,-   NYNÍ s 30% SLEVOU za 104,-

Žánr: Česká literatura, pro děti a mládež, pohádky

Interpret: Václav Vydra

Povídání o pejskovi a kočičce psal původně Josef Čapek pro svoji dceru Alenku, která dorůstala do školních let. Nakonec ale dělalo a dělá radost nejen mnoha jejím vrstevníkům, ale i jejich dětem a dětem jejich dětí. Mezi příběhy plnými laskavého humoru ve skvělém podání Václava Vydry se třeba dozvíte, jak chlupatí kamarádi myli podlahu, jak si pejsek roztrhl kalhoty a kočička mu je zašila dešťovkou či jak pekli dort.

Hodnocení na Databázi knih: 93 %

BROUČCI

Jan Karafiát

Původní cena: 199,-   NYNÍ s 30% SLEVOU za 139,-

Žánr: Česká literatura, pohádka

Interpret: Naďa Konvalinková

Další skvělou klasikou, kterou si zamilují nejen malí posluchači, jsou Broučci. Vypráví o rodině a přátelích neposlušného svatojánského Broučka, který bydlí s tatínkem a maminkou za potokem pod jalovcem. Jednotlivé příběhy se odehrávají v průběhu kalendářního roku od jara do zimy a kromě hlavní úlohy svatojánských broučků, tedy v noci svítit lidem, ukazují na nejdůležitější hodnoty v podobě života v harmonii s přírodou, rodinné soudržnosti a vzájemné úcty. Audioknihu načetla Naďa Konvalinková.

Hodnocení na Databázi knih: 92 %

PŘÍBĚHY ZVÍŘÁTEK

Rudyard Kipling

Původní cena: 99,-   NYNÍ s 30% SLEVOU za 69,-

Žánr: Pohádky, příroda, bajky

Interpret: Libor Terš

Nejvybranější společnost se sešla u pohádkové audioknihy Příběhy zvířátek. Bajky vybral odborník na slovo vzatý Rudyard Kipling, kterého si díky Mauglímu zamilovávají stále nové a nové generace. Kouzelný svět tajemné divočiny plné zvířat, fantastických příšer a záhadných míst spolu s ním představují ještě James Baldwin a D.G. Mukerji. Přednesu se ale hlavně ujal fantastický Jiří Lábus, díky němuž si Příběhy zvířátek užijete od první až do poslední minuty.

Hodnocení na Databázi knih: 87 %

KÁŤA A ŠKUBÁNEK

Hana Lamková

Původní cena: 299,-   NYNÍ s 30% SLEVOU za 209,-

Žánr: Pohádky, pro nejmenší děti

Interpret: Jitka Molavcová

Ponořte se spolu s dětmi do rozpustilého vyprávění o holčičce Kátě, jejím chlupatém kamarádovi Škubánkovi, ale také o kocourovi Luciášovi. O tom, jak se Škubánek přestal bát, jak spolu byli na horách, jak oslavili pejskovy narozeniny i o tom, jak Škubánek zabránil krádeži diamantového obojku. Krátký formát jednotlivých pohádek se navíc skvěle hodí před usínáním. To vše v podání Jitky Molavcové.

Hodnocení na Databázi knih: 92 %

O2 Knihovna

V naší O2 Knihovně najdete tisíce e-knih a audioknih nejrůznějších žánrů na jednom místě. Stáhněte si zdarma aplikaci O2 Knihovny a mějte tak své čtení i poslech stále po ruce!

Aplikace O2 Knihovna je zcela zdarma a můžete v ní pohodlně číst a poslouchat vaše oblíbené knihy. Stahnout si ji můžete s využitím QR kódu vedle nebo tlačítla níže.