Pozadí stránky
Pozadí stránky

Reklamní nástroj Market Locator je jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak získat nové zákazníky
18. 11. 2019 10:52 | Patricie Kolohnátková

Reklamní nástroj Market Locator je jednoduchý a  cenově dostupný způsob, jak získat nové zákazníky

Máte menší firmu a rádi byste oslovili nové zákazníky? Reklamní nástroj Market Locator vám pomůže s jejich výběrem například na základě pohlaví, věku nebo místa, kde žijí nebo se zrovna pohybují. Jeho hlavními devizami jsou databáze 1,7 milionu kontaktů, široké možnosti cílení a v neposlední řadě také velmi příznivá cena. Doplňte klasické tiskové formáty využitím marketingového nástroje, díky kterému si sdělení od vás přečtou téměř všichni oslovení zákazníci.

Hledáte nové zákazníky, otevřeli jste novou prodejnu, chcete zviditelnit svou značku, získat nové zaměstnance, oslovit své vlastní kontakty nebo dát vědět o zvýhodněné nabídce? Služba Market Locator vám pomůže jednoduše a především účinně oslovit nové zákazníky samoobslužným a cenově optimálním způsobem.

Prozkoumejte Market Locator

Market Locator využívá reklamní sdělení, které míří na vaše zákazníky formou textových nebo MMS zpráv. To s sebou přináší celou řadu výhod.

Proč si pro reklamu vybrat Market Locator

1. Je osobní

Vaše reklama bude mezi zprávami od přátel a známých a navíc nebudete bojovat o prostor s jinými značkami.

2. SMSky lidé čtou

Počet přečtení je téměř totožný s počtem odeslání, to znamená, že se vaše reklamní zpráva dostane skoro ke každému, koho si vyberete. Příjemce navíc neobtěžujete - garantujeme vám, že reklamní sdělení obdrží maximálně třikrát do měsíce.

3. Propagace vás nezruinuje

Tzv. přímé SMS zprávy jsou nejen účinné, jsou ale také cenově velmi výhodné. Zákazníka můžete oslovit už od 3 Kč.

4. Jde o etickou formu reklamy

SMS zpráva se dá rychle vymazat, pokud uživatele nezajímá, a reklamní zprávy také nedostávají děti.

Možnosti personalizace

Účinnost reklamy, posílané prostřednictvím Market Locatoru, se ještě zvyšuje díky možnostem, jak vybrat cílovou skupinu. Své budoucí zákazníky tak můžete třídit podle věku, pohlaví nebo bydliště.

Oslovte zákazníky, kteří jsou zrovna poblíž

Mnozí podnikatelé pak využijí možnost cílit na zákazníky na základě geolokačních údajů, to znamená třeba na ty, kteří se zrovna pohybují okolo vaší provozovny. Tento způsob komunikace už na Market Locatoru pravidelně využívají například pobočky lékáren, když mají na prodejně akci či vyšetření zdarma, restaurace a bary, které lákají na speciální nabídky v době, kdy zaměstnancům z okolních kanceláří končí pracovní doba, ale třeba i různé ordinace nebo kadeřnictví.

Příklady využití reklamní geolokační zprávy:

Kadeřnictví: zákazníkovi bude odeslána zpráva s nabídkou na střih ve chvíli, kdy je od vašeho salónu do vzdálenosti 500 metrů.

Restaurace, bary: akční nabídku s nápojem zdarma k hlavnímu jídlu dostanou všichni, kteří pracují v okolí vašeho podniku.

Autoservisy: pošlete zprávu s nabídkou dolití vody do ostřikovačů zdarma k přezutí pneumatik všem řidičům, kteří přes den parkují svůj automobil v okolí vaší provozovny.

Ať už jste tedy drobným podnikatelem nebo živnostníkem, Market Locator je nástroj, určený přesně pro vás. Jde o formu komunikace, která díky vysoké míře personalizace skutečně funguje a zároveň nevysaje váš rozpočet.

Pro více informací klikněte na tento odkaz: