Exkluzivní soutěž: Vyhrajte iPhone Xs, čtečky Kindle nebo telefony Honor
7. 12. 2018 15:50 | Patricie Kolohnátková

Jestli rádi čtete a milujete e-knihy, tak tu máme jednu soutěž, která je určená přesně pro vás. Nejen, že díky ní získáte e-knihy za mnohem výhodnější cenu, hlavně ale můžete vyhrát spoustu fantastických cen. Tou hlavní je zbrusu nový iPhone Xs, hraje se ale také o deset kousků čtečky Kindle Paperwhite 3 a ještě o tři smartphony Honor 10.

Abyste se zapojili do soutěže a pořídili si jeden luxusní předčasný dárek pod stromeček, stačí si aktivovat novou službu Moje kniha měsíce, a to do 31. prosince. Měsíčně za ni zaplatíte jen 149 korun a je vaší neomezenou vstupenkou do světa těch nejlepších e-knih.

Služba Moje kniha měsíce vám každý měsíc nabídne ke stažení jednu e-knihu dle vlastního výběru, a to bez ohledu na její hodnotu. E-kniha vám po stažení zůstane už napořád ve vaší knihovně, takže se nemusíte bát, že byste o ni přišli. Vybírat můžete ze skutečně široké nabídky e-knih, které najdete v O2 Knihovně.

Už nějakou dobu pomýšlíte, že byste si přečetli třeba novinku od Larse Keplera Lazar? Anebo vás spíš zajímá některé z šílených sci-fi kousků Františka Kotlety? Anebo třeba nová Třeštíková, Bryndza, Weaver či Zibura? S Mojí knihou měsíce to není žádný problém. Za e-knihu navíc nezaplatíte ani 250 korun, ani 200 korun. S touto službou vás bude stát vždy jen 149 korun.

E-knihu si můžete stáhnout a číst na jakémkoliv zařízení nebo poslat přímo do čtečky Kindle. V mobilu nebo tabletu s operačním systémem iOS a Android si v aplikaci O2 Knihovna můžete navíc e-knihu nejen vybrat, ale rovnou také přečíst.

A o co se hraje? Hlavní výhrou je nový iPhone s kapacitou 64 GB. Dlouze ho představovat asi není nutné, stačí říct, že jde o letošní prémiový model od společnosti Apple. Pyšní se minimalistickým designem, Super Retina HD displejem s úhlopříčkou 5,8”, 12Mpx fotoaparátem a uživatelsky přívětivým operačním systémem iOS.

Hned na deset z vás pak čeká čtečka Kindle Paperwhite 3. Jestli přemýšlíte, jakou čtečku si vybrat, dál už hledat nemusíte; Kindle je totiž v tomto odvětví jakýmsi Rolls-Roycem. Novému Kindlu nechybí technologie Paperwhite, díky které téměř nepoznáte rozdíl mezi skutečným papírem a displejem. Má ale i podsvícení displeje, které usnadní čtení jak při nízké, tak i naopak velmi vysoké světelnosti třeba na pláži. A jako bonus vám můžeme slíbit, že vás z Kindlu nebudou ani trochu bolet oči.

Třetí cenou je trojice chytrých telefonů čínského výrobce Honor s označením 10. Ty se pyšní kapacitou 128 GB, bezrámečkovým IPS displejem s rozlišením 1 080 x 2 280 px a 24Mpx fotoaparátem.

Abyste některou z výše uvedených cen získali, stačí si do 31. prosince aktivovat službu Moje kniha měsíce a ponořit se do čtenářských zážitků. A pak už jen čekat, až vám zavoláme s gratulací, že jste to právě vy, kdo vyhrál. Držíme palce!