Další herní legenda na mobilech. Stáhněte si konzolovku Monster Hunter!
15. 10. 2018 13:27 | Martin Havlíček

Monster Hunter je hrou, na kterou se v domovském Japonsku stojí fronty. Úspěchu se ale těší i v zahraničí. Náročné souboje s obrovskými příšerami dokáží hráče zaměstnat na dlouhé hodiny a počet zadostiučinění, když se vám monstrum konečně podaří skolit, za tu námahu opravdu stojí.

O příšery není nouze ani v nové mobilní hře Monster Hunter Stories, i když díky infantilnějšímu podání vůbec nepůsobí hrozivě. Stories se vymyká i v dalších ohledech. Především se tu nesnažíte příšery skolit, abyste si z jejich odolné kůže vytvořili novou výzbroj. Vaší úkolem je monstra krotit. Na ochočených příšerkách pak jezdíte (nebo létáte) a z jejich hřbetu prozkoumáváte svět. O boj tu ale také není nouze.

Původně hra vyšla na konzoli Nintendo 3DS a během prvního týdne se jí prodalo na 140 tisíc kopií! Mobilní verze vychází s ročním odstupem. Od té původní se liší vylepšenou grafikou, ale hlavně mnohem nižší cenou.

Víte, že… Za nákupy her na Google Play nemusíte platit kartou? Pokud „kreditku“ nemáte nebo se ji zdráháte zaregistrovat v online obchodě, můžete si zvolit platbu přes operátora. Nákup aplikace se objeví ve vašem měsíčním vyúčtování!

Monster Hunter Stories pořídíte za čtyři stovky. Zdá se vám to dost? Konzolová verze stojí více než dvojnásobek. Nemluvě o tom, že dostanete plnohodnotné RPG bez nutnosti další plateb. K dispozici je i bezplatné demo ze začátku hry. Pokud byste po jeho dohrání rozhodli ke koupi plné hry, tak vás jistě potěší, že si z dema můžete přenést svoji uloženou pozici a pokračovat tam, kde jste skončili.