Obálka audioknihy To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011
Série: Spejbl a Hurvínek

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem - nejlepší příběhy malého zlobivce Hurvínka a jeho taťuldy Spejbla, které sepsali Miloš Kirschner, Helena Štáchová a Josef Barchánek. Zavzpomínejte na rošťárny malého Hurvínka. Příběhy na audioknize čte Ladislav Mrkvička, Helena Štáchová a další.

V roce 2010 oslavilo Divadlo S+H 80 let své profesionální činnosti, k tomu se přidá pan Spejbl jako čerstvý devadesátník a pozadu nezůstane Mánička (ač by jí to nikdo nehádal, bude jí osmdesát) a také stejně starý Žeryk. Zároveň se soubor vrací do svého domovského divadla v Dejvické ulici po jeho více než roční rekonstrukci. K těmto výročím připravil Supraphon ve spolupráci s vedením divadla komplet, na němž se představují všichni tři principálové od vzniku souboru po současnost, interpreti slavné dvojice Spejbla a Hurvínka.
Uslyšíte zakladatele divadla Josefa Skupu, dále Miloše Kirschnera a současného šéfa uměleckého souboru Martina Kláska ve vybraných scénkách a výstupech (Kirschnerovi a Kláskovi sekunduje ředitelka divadla, dlouholetá interpretka Máničky a paní Kateřiny Helena Štáchová), další nahrávky jsou věnovány posluchačsky nejúspěšnějším titulům.

Série Spejbl a Hurvínek

Obálka audioknihy Hrátky a pohádky
Hrátky a pohádky
Obálka audioknihy Hurvínek trochu zlobí