Obálka audioknihy Ať žije Hurvínek!

Ať žije Hurvínek!

František Nepil

Interpret: Josef Skupa
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2016
Série: Spejbl a Hurvínek

Vážené člobrdinky a vážení člobrdíci,
nová audiokniha, která vychází ve spolupráci Divadla Spejbla a Hurvínka a Supraphonu, je věnována Hurvínkovi, který oslavil již 90. narozeniny!
Můžete se tu zaposlouchat do zábavných příběhů v podání všech jeho interpretů - prof. Josefa Skupy, Miloše Kirschnera a Martina Kláska.
Na této kompilaci najdete nejlepší scénky těch nejlepších autorů - Františka Nepila, Josefa Barchánka, Heleny Štáchové, Pavla Gryma či Augustina Kneifela.
S těmito dialogy vyrůstaly postupně již čtyři generace dětí. Součástí výběru jsou dvě výborné bonusové nahrávky, které budou vydány vůbec poprvé.
Součástí bookletu je ohlédnutí za Hurvínkovým životem, plné zajímavých faktů a fotografií.
Toto cédéčko je narozeninovým dárkem oblíbenému ušatému hrdinovi, ale také všem jeho posluchačům a obdivovatelům.

Ať žije Hurvínek! = 3x Skupa, 3x Kirschner, 3x Klásek = 9 scének, včetně dvou dosud nevydaných!

Obsah:
1. Hurvínek gratulantem
2. Hurvínkovo dobré vychování (resp. později uváděno jako Spejblovo dobré vychování)
3. Spejbl peče bábovku
4. Hurvínek a pošta
5. Spejbl, Hurvínek, Mánička a niva
6. Hurvínkův Apríl
Hurvínek plete páté přes deváté
7. Co je to spravedlnost
8. O škole
Hurvínkovo trápení se školou
9. Ukolébavka

Ať žije Hurvínek! - audiokniha obsahuje 9 scének z tvorby Divadla S+H. Účinkují Josef Skupa, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Martin Klásek. Autoři Frank Wenig, Josef Barchánek, František Nepil, Augustin Kneifel, Pavel Grym, Helena Štáchová.

Série Spejbl a Hurvínek

Obálka audioknihy Hrátky a pohádky
Hrátky a pohádky
Obálka audioknihy Hurvínek trochu zlobí