Sára - Kniha první

Délka: 3 h 24 min
Interpret: Aglája Krausová
Vydavatel: Synergie Publishing
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 192 MB

DRŽITEL OCENĚNÍ AUDIOKNIHA ROKU 2015 - CENA POSLUCHAČŮ
Titul zvítězil v kategorii Cena posluchačů v rámci vyhlašování výročních cen Audiokniha roku 2015, které jsou udělovány vydavatelům a tvůrcům audioknih s cílem ocenit produkci kvalitních českých audioknih a motivovat tak vydavatele v jejich činnosti.

O věčném přátelství dvou blízkých duší
Když se zaposloucháte do příběhu v jedinečné dramatizaci Petry Výtvarové Krausové, zjistíte, že zdaleka není určen jen pro děti. Připomíná nám důležitost oceňování, vnímání přítomného okamžiku a srozumitelnou, hravou formou nás učí zodpovědnosti za svůj život. Záleží přece jenom na nás, zda budeme v životě šťastní…
Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. To všechno se změní, když potká Šalamouna, moudrou nadpozemskou sovu, která jí ukáže, jak se na svět dívat jinak, očima bezvýhradné lásky. Naučí Sáru, jak přijímat čistou, pozitivní energii. Sára poprvé vidí, kým skutečně je a jak neomezené možnosti má.

Sára - Kniha první - V hlavních rolích Aglája Krausová, Dušan Hřebíček, Petra Výtvarová Krausová. Scénář a režie Petra Výtvarová Krausová. Autoři Esther a Jerry Hicks.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma