Obálka audioknihy Karel IV. - Vzpoura vévodů

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024
Série: Lucemburská sága díl 7

Matouš Rozoumek, kdysi dvořan Jana Lucemburského, narazí na stopy chystané vzpoury vévodů, jejímž cílem je sesadit Karla IV. z trůnu panovníka Svaté říše římské. Spiklencům nahrává neúroda a z ní pramenící hladomor, stejně jako Karlovy soukromé problémy – smrt prvorozeného syna, druhé manželky i nedoléčené zranění. Také Matoušovu synovi, veliteli královy osobní družiny, se komplikuje život, poté co zjistí, že je mu Barborka nevěrná. Jak si oba Karlové poradí ve složitých situacích? Najde král způsob, jak rozbít jednotu spiklenců, aniž by proti nim musel vojensky zasáhnout?

Jaromír Jindra: KAREL IV. Vzpoura vévodů | Čte Radek Valenta a Jana Strková | Režie Jan Drbohlav | Zvuk, střih a mastering Vladimír Srb | Hudba Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu Mixing.Today | Grafiku CD podle knižní obálky adaptoval Michal Holík | Produkce Petra Kinclová | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v červnu 2024

Nahrávka vznikla dle knižní předlohy
KAREL IV. Vzpoura vévodů © Jaromír Jindra, 2023 | Obálku navrhla Lucie Vávrová | Vydala Euromedia Group, a. s. – v edici Ikar, v roce 2023

Audiokniha Karel IV. - Vzpoura vévodů, autor Jaromír Jindra, čtou Radek Valenta a Jana Stryková.

Série Lucemburská sága

Obálka audioknihy Sny umírají s králi
Sny umírají s králi
Obálka audioknihy Jed pro kralevice