Obálka audioknihy Planeta Země – Kruté místo k žití

Interpret: Jaromír Meduna
Vydavatel: Audiotéka, Daranus
Vydáno: 2019

Jak vidí svět generál v záloze Andor Šándor, bezpečnostní znalec, kterého většina české veřejnosti respektuje, zatímco menšina mu stále něco vytýká? Andor Šándor vedl vojenskou tajnou službu, projel celý svět s výjimkou Antarktidy a umí o něm vyprávět.

Před vámi tu ve třinácti kapitolách knížky defilují nejrůznější veličiny od carevny Kateřiny Veliké až po maršála Radeckého, od Usámy bin Ládina až k Donaldu Trumpovi. V anglickém Salisbury stříká ruský jed novičok a v Jižní Africe se bílí farmáři mění ve štvanou zvěř. V Severní Koreji si její lídr Kim Čong-un zahrává s jadernými zbraněmi pod křídly mocné ideologie čučche.

Audiokniha známého odborníka na bezpečnost Planeta Země – Kruté místo k žití nabízí čtenářům příběhy, které změnily chod dějin, někdy doslova osudově. Napsal Andor Šándor, čte Jaromír Meduna.