Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Vrah je v každém z nás 2

Vrah je v každém z nás 2

Lucie Bechynková

Délka: 9 h 55 min
Interpret: Martin Zahálka
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2024
Série: Vrah je v každém z nás
Typ souboru: MP3
Velikost: 559 MB

Vyšetřování na ostří nože – pokračování true crime bestselleru

Zločin nikdy nespí a teď přinese řadu bezesných nocí i vám! Elitní detektiv z pražské mordparty Jan Štoček opět zapátral v paměti a vytáhl na světlo světa další zásadní případy své kriminalistické kariéry. Spolu s Lucií Bechynkovou, zakladatelkou oceňovaného podcastu Opravdové zločiny, vás zavede přímo na místo činu. Jak probíhalo vyšetřování mediálně známých případů a co šokuje i otrlého kriminalistu? To a mnoho dalšího zjistíte ve strhujícím vyprávění o všech podobách policejní práce.

Jan Štoček je elitní pražský detektiv, kriminalista s úspěšnou třicetiletou kariérou na oddělení vražd, který má na svém kontě nespočet vyřešených případů.

Lucie Bechynková je nejen moderátorka, ale také velká milovnice zločinu. V jeho pasivní podobě, samozřejmě. Aby mohla využít svoji vášeň, rozhodla se příběhy šířit dál a s kamarádkou Bárou založila podcast Opravdové zločiny. Její další cesta tak logicky vedla k napsání stejnojmenné knihy o zločinu. Sama s oblibou říká: „Zůstaňte na svobodě a naživu!“

Je autorkou knih Opravdové zločiny 1 a 2, Ženy zločinu a Neodpovidej, a spoluautorkou titulů Vrah je v každém z nás 1 a 2.

Audiokniha Vrah je v každém z nás 2, autoři Lucie Bechynková a Jan Štoček, čtou Lucie Bechynková a Martin Zahálka.

více

Série Vrah je v každém z nás

Obálka audioknihy Vrah je v každém z nás 2
Vrah je v každém z nás 2

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma