Mariňáci 1 + 2 + Palubní střelec

Běžná cena: 477 Kč

Koupit za 349 Kč Cena včetně DPH

Délka: 19 h 8 min
Interpret: Zdeněk Velen
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.08 GB

Mariňáci 1 + 2 + Palubní střelec - audiokniha obsahuje komplet titulů, jejichž autorem je Robert Fabian. Čte Zdeněk Velen.

Mariňáci 1 - audiokniha obsahuje první díl sci-fi série, jejímž autorem je Robert Fabian. Čte Zdeněk Velen.
Nalíčili na ně smrtonosnou past, která sklapla. Člověk by čekal, že budou mít víc rozumu…
Jenže tohle jsou mariňáci. A mezi námi – kdo by chtěl žít věčně?
Kultovní román a bible české military sci-fi od Roberta Fabiana vás ve své zvukově podobě zasáhne stejně jako palebná přehrada třiceti sedmi chlapů v plné zbroji. Čeká vás jedna monumentální bitva s několika mezihrami. Tak si pojďte hrát…
Prásk!

Mariňáci 2 - audiokniha obsahuje druhý díl sci-fi série, jejímž autorem je Robert Fabian. Čte Zdeněk Velen.
Jaderné exploze, guerilová taktika a vesmírné bitvy, to je velkolepé završení příběhu vesmírných mariňáků v daleké galaxii. Všichni, kdo je tam poslali, věděli, že jejich šance na přežití jsou nulové. To však pro členy vesmírné pěchoty není důvod, aby si to mysleli taky.
Oni jsou totiž mariňáci…

Palubní střelec - audiokniha obsahuje novelu nejúspěšnějšího autora české military sci-fi, jímž je Robert Fabian. Čte Zdeněk Velen.
Autor stvořil hutný vojenský příběh ze svého komerčně nejúspěšnějšího projektu, ze světa MARIŇÁKŮ. Na nevelké ploše„Palubního střelce věrohodně popsal velkou akci vesmírných mariňáků, která se ovšem zvrhne v masakr těchto odvážných mužů. A kupodivu, jako jeden z nejplatnějších ve zbytku týmu zafunguje voják, od něhož by to drsňáci čekali nejméně, palubní střelec jejich transportéru. A vy můžete s palubním střelcem plánovat anebo jen sledovat neuvěřitelný boj za přežití. A věřte nám, před usnutím se budete v posteli ještě rádi opevňovat před útoky samozvaných „osvobozeneckých“ žluťáckých šmejdů…

Robert Fabian (1969) je tajemnou legendou české military sci-fi. Před svými čtenáři se zapírá, takže je o něm známo pouze to, že působil (působí?) v ozbrojených složkách. A tenhle inspirační vzor jeho knihy nezapřou. Rozsáhlý román Mariňáci vyšel poprvé v roce 2000 a od té doby se dočkal tří dotisků. Fabian je autorem i dalších vynikajících knih, jako je např. trilogie Carpe Diem (2005), Semper fi (2009) a Dies irae (2014).

Zdeněk Velen (1974) k divadlu nejprve nastoupil jako jevištní technik a s divadlem si padli vzájemně do oka. Absolvoval DAMU a nyní působí na pražských divadelních scénách. Svou první audioknihou „Palubní střelec“ nadchl fanoušky R. Fabiana. Když máte Zdeňka, mariňáka vzhledem i hlasem, nemusíte se poohlížet po jiném narátorovi a směle mu svěříte i „Mariňáky“ – bibli české military sci-fi.

více

Série Mariňáci

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma