Mariňáci 2

Délka: 8 h 15 min
Interpret: Zdeněk Velen
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 465 MB

Mariňáci 2 - audiokniha obsahuje druhý díl sci-fi série, jejímž autorem je Robert Fabian. Čte Zdeněk Velen.

Jaderné exploze, guerilová taktika a vesmírné bitvy, to je velkolepé završení příběhu vesmírných mariňáků v daleké galaxii. Všichni, kdo je tam poslali, věděli, že jejich šance na přežití jsou nulové. To však pro členy vesmírné pěchoty není důvod, aby si to mysleli taky.
Oni jsou totiž mariňáci…

Robert Fabian (1969) je tajemnou legendou české military sci-fi. Před svými čtenáři se zapírá, takže je o něm známo pouze to, že působil (působí?) v ozbrojených složkách. A tenhle inspirační vzor jeho knihy nezapřou. Rozsáhlý román Mariňáci vyšel poprvé v roce 2000 a od té doby se dočkal tří dotisků. Fabian je autorem i dalších vynikajících knih, jako je např. trilogie Carpe Diem (2005), Semper fi (2009) a Dies irae (2014).

Zdeněk Velen (1974) k divadlu nejprve nastoupil jako jevištní technik a s divadlem si padli vzájemně do oka. Absolvoval DAMU a nyní působí na pražských divadelních scénách. Svou první audioknihou „Palubní střelec“ nadchl fanoušky R. Fabiana. Když máte Zdeňka, mariňáka vzhledem i hlasem, nemusíte se poohlížet po jiném narátorovi a směle mu svěříte i „Mariňáky“ – bibli české military sci-fi.

více

Série Mariňáci

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma