Obálka audioknihy GUMP – jsme dvojka

Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2023
Série: GUMP

Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projdou příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy.

Audiokniha pro všechny, kteří dokážou číst ze psích očí, ale i pro ty, kteří to zatím neumějí nebo nevěří, že je to možné.

Autor Filip Rožek aktivně spolupracuje od svých 18 let s Ligou na ochranu zvířat. V roce 2016 spoluzaložil organizaci Se psem mě baví svět, která pomáhá týraným a opuštěným psům najít svoje štěstí na Zemi.

Se psem mě baví svět je organizace, která vnímá zvířata, jako nejbližší přátele lidí. A důvěra zvířat v lidi je pro nás ta největší pocta, kterou musíme chránit. Nemusíme změnit celý svět. Stačí když zachráníme životy konkrétních zvířat, protože tím jejich svět změníme navždy. Pořádáme koncerty, výstavy, aukce, prodáváme výrobky s naším logem a mnoho dalšího. Podporujeme ty, kteří na to zůstali sami, zachraňujeme ty, které jiní odepsali, bojujeme tam, kde to už jiní vzdali. Pomozte nám prosím vrátit do života i další, kteří to potřebují. Děkujeme Vám...

Audiokniha GUMP – jsme dvojka obsahuje příběh, vycházející z reálných zkušeností autora, který se celoživotně věnuje záchraně týraných psů. Napsal Filip Rožek, čte Ivan Trojan, režie Lukáš Hlavica.

Série GUMP

Obálka audioknihy GUMP – jsme dvojka