Obálka audioknihy Pohádky z tátovy hlavy

Pohádky z tátovy hlavy

Stanislav Chromčák

Interpret: Luboš Pavel
Vydavatel: Creatio
Vydáno: 2017

Pohádky z tátovy hlavy – pořádná munice pro všechny rodiče. Audiokniha přináší 37 krátkých pohádek pro děvčata i kluky ve věku zhruba 3 až 7 let. Jednotlivé příběhy vycházejí ze skutečných životních situací, končí dobře, a kromě zábavy přinášejí i poučení. Poslech těchto pohádek podněcuje rozvoj dětí a zároveň pohádky inspirují k rozhovorům o věcech, na kterých záleží.

Stanislav Chromčák
Stanislav Chromčák pochází z Čeladné a vystudoval Fakultu informačních technologií Vysokého učení technického v Brně. Svou zálibu ve tvořivé činnosti částečně uspokojuje tím, že se živí jako programátor. Kromě psaní počítačových programů v jazycích, jež jsou většině lidí nesrozumitelné, své úvahy a myšlenky vyjadřuje také v češtině. Pro své děti začal vymýšlet pohádky a příběhy, které se staly základem jeho publikací.
Kromě počítačů a vymýšlení vlastních textů rád čte nebo se pokouší vypěstovat něco na zahrádce. Má rád procházky v přírodě, koupání a sběr lesních plodů různého druhu. S manželkou a třemi dětmi bydlí na Valašsku.

Pohádky z tátovy hlavy - audiokniha obsahuje zábavné i poučné pohádkové příběhy pro děti. Autor Stanislav Chromčák. Čte Luboš Pavel.