Obálka audioknihy Niekto sa nájde

Interpret: Henrieta Mičkovicová
Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023

Desať príbehov o ľuďoch žijúcich v jednej bratislavskej bytovke.

Do starého domu so zvláštnou modernou nadstavbou sa nasťahuje malý chlapec Oliver. Rád na špinavom schodisku vegetuje a číta si. V každom ďalšom príbehu má o rok viac. V niektorých sa len mihne, v iných je ústrednou postavou. Všetci ho poznajú, hoci sa často nepoznajú ani medzi sebou. Obyvatelia bytovky by boli najradšej ostrovmi sami pre seba, ale to sa nedá. Majú priveľa spoločného. Schody, stúpačky, dieru v streche. Zdieľajú spomienky, počujú svoje kýchnutia, nadávky, vzdychy pri milovaní.

Vždy ich spájal dom, v ktorom žijú... A teraz aj tmavovlasý chlapec s knihou na schodoch.

Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

nahrávka a mix BMT studio 2023 | autor: © Dušo Martinčok 2022 | interpreti: Ⓟ Henrieta Mičkovicová a Alexander Bárta 2023 | zvuk © Tereza Králiková a Miroslav Králik 2023 | hudba © Praded 2023 | réžia © Alžbeta Vrzgula 2023 | grafická úprava © Martin Mistrík 2023 | foto © S. Topolská 2023 | Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2023 © 2023 | Vydanie prvé | Logo FPU

Audiokniha Niekto sa nájde - autor Dušo Martinčok, čte Henrieta Mičkovicová, Alexander Bárta.