Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Božský bastard

Božský bastard

Christina Laurenová

Délka: 8 h 32 min
Interpret: Štěpánka Romová
Vydavatel: Jota
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 481 MB

Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany.

Náročný, bezohledný… a naprosto neodolatelný! Božský Bastard.

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard.

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.

Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

CHRISTINA LAURENOVÁ
Christina Laurenová je pseudonymem dvou nejlepších kamarádek, spřízněných duší, mentálních dvojčat a spisovatelského tandemu Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové, autorek bestsellerové série Božský. Autorky píší jak fikci pro mladistvé, tak pro dospělé, už spolu vytvořily několik The New York Times bestsellerů. Jejich knihy jsou přeloženy do více než 31 jazyků. Jejich prvním dílem vydaným pod tímto uměleckým jménem byl Božský bastard a šlo o přepracování mimořádně úspěšné fankfikce Christiny Hobbsové The Office (přes dva miliony stažení na internetu). Postupně vznikla celá „Božská“ série, zahrnující tituly Božský cizinec, Božský hráč, Božský milenec a Božský. Úspěchy slaví také s „Vášnivou“ sérií knih – Vášnivý lhář, Vášnivý svůdník, Vášnivý sprosťák a Vášnivý hříšník. Přestože od sebe autorky odděluje celá Nevada, povídají si spolu i několikrát denně a shodnou se na tom, že Ruby Pumps je nejlepší barva laku na nehty všech dob, a kdyby mohly, proseděly by celý den na molu v San Clementu a pozorovaly oceán.

ŠTĚPÁNKA ROMOVÁ
Od narození žila v Praze poblíž Motolských rybníků. Asi proto má vodu ve znamení, v těle a někdy i v botách.
Vystudovala činoherní herectví na JAMU v Brně. Brnem proplouvá dodnes. Působí v Divadle Polárka a v NdB, má zkušenosti před kamerou – reklamy, seriál, videoklipy, spoty, věnuje se dabingu, voice-overům. Na 48HoursFilmProjekt byla nominovaná na herecký výkon v hl. roli v projektu “Subject no 5/17” (tým Fake Dragon Co.) Získala cenu: Audience award a Second Runner-up. Ve volném čase ji baví stříhání vlasů, četba, pohyb, běhání i vaření kávy.

PAVEL ŠIMONEK
Narodil se v roce 1977, původní profesí byl strojař s vystudovanou SPŠ Strojní na Kotlářské ulici v Brně. Od roku 1997 se věnuje médiím, zpočátku jako redaktor zpravodajství pro TV Prima a Rádio Impuls. Od roku 1999 pracoval mnoho let v soukromém rádiu Kiss Hády, kde se kromě denního moderování podílel i na rozhlasovém satirickém seriálu Rodinná klepeta. Poslední roky působí jako voice-over v různých oblastech a zároveň pracuje jako řidič linkového autobusu v Dopravním podniku města Brna.

Nahrávka vznikla podle knihy Christiny Laurenové Božský bastard poprvé vydané Nakladatelstvím JOTA v roce 2013. Copyright © Lauren Billings Luhrs, Christina Hobbs Venstra, 2013 Z anglického originálu Beautiful Bastard přeložila Naďa Funioková. Translation © Naďa Funioková, 2013. Audiokniha© Nakladatelství JOTA, s. r. o., 2022. Čte Štěpánka Romová a Pavel Šimonek. Hudba, režie, střih a mastering Michal Kurfürst. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2022.

Audiokniha Božský bastard, autor Christina Laurenová, čte Štěpánka Romová a Pavel Šimonek.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma