Obálka audioknihy Lov

Interpret: Vilma Sodomová
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2023

VZRUŠENÍ A EROTICKÉ NAPĚTÍ DODÁVAJÍ VĚCEM NA ZAJÍMAVOSTI!

Další román oblíbené kanadské autorky pro všechny, kdo mají rádi romantiku a erotiku, silné hrdinky a sexy hrdiny.

Oblíbená kanadská spisovatelka Elle Kennedy přivádí do školy Briar nové dívky a mladé muže otevřené všem přátelstvím, vztahům i milostným dobrodružstvím. Jiskří mezi nimi neodolatelná přitažlivost, okořeněná lehce dávkovanou erotikou… Odolá Colin půvabné, mírně sarkastické studentce Summer? „Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Ale až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.“ Máte-li rádi romance, je tento titul určen právě vám!

ELLE KENNEDY
Kanadská spisovatelka, autorka více než čtyřiceti bestsellerů žánru romance. Jejími nejčastějšími vydavateli jsou Harlequin Enterprises, New American Library či Berkley. Vyrostla na předměstí Toronta, kde na York University získala bakalářský titul z angličtiny. Už od dětství věděla, že se chce stát spisovatelkou, a v době dospívání se na cestu za svým snem vydala. Její román Omyl dosáhl na žebříček nejprodávanějších románů podle New York Times a Wall Street Journal, román Him, který napsala ve spolupráci se Sarinou Bowen, se umístil na žebříčku nejprodávanějších románů podle USA Today, za román Silent Watch byla nominována na prestižní cenu RITA pro nejlepší autory romancí. Společně s Jen Frederick píše a publikuje též pod společným pseudonymem Erin Watt.

Nahrávka vznikla podle knihy Elle Kennedy Lov, vydané nakladatelstvím Baronet roce 2019. Text copyright © 2015, THE CHASE by Elle Kennedy. Z anglického originálu The Chase přeložila Zuzana Ľalíková. Translation © 2019 Zuzana Ľalíková. Čte Vilma Sodomová. Režie, zvuk Vratislav Hubička. Technická redakce Jaroslav Janda. Vyrobilo studio Soundguru. Design obalu © Natalie Oweyssi. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2023.

Audiokniha Lov, autorka Elle Kennedy, čte Vilma Sodomová.