Na ostřích čepelí II

Délka: 11 h 1 min
Interpret: Zdeněk Velen
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 621 MB

Na ostřích čepelí II - audiokniha obsahuje fantasy příběh, jehož autorem je Miroslav Žamboch. Čte Zdeněk Velen.

Dokončení románu „Na ostřích čepelí.“
Drsný bojovník Koniáš opět v akci. S karavanou na cestě plné krve, bitev a zabíjení. Velkolepé bitvy, barvitě vylíčené souboje, množství dějových zvratů – a monumentální závěr jednoho z největších příběhů české fantasy.To vše na vás čeká v podání drsného hlasu herce Zdeňka Velena.

Miroslav Žamboch (13. 1. 1972, Hranice), spisovatel fantasy a sci-fi vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a nyní pracuje v ÚJV Řež, a. s., (bývalý Ústav jaderného výzkumu v Řeži u Prahy). Již jeho první publikovaná povídka, Zpověď válečníka (1995), sklidila u čtenářů velký ohlas. Koniáše, hrdinu, který jej proslavil a získal mu velké množství příznivců, představil ve sbírce povídek Poslední bere vše (2000) a zejména v prvním samostatném románu Na ostřích čepelí. Jeho povídky vycházely pravidelně v časopisech (Ikarie) a vyšly také v několika antologiích, např. Punk Fiction (Mladá fronta 2004) nebo Čas psanců (Triton, Praha 2004). Společně s Jiřím W. Procházkou založil knižní dobrodružnou sérii Agent JFK (dodnes již 34 dílů). Je stále aktivní na poli české fantastiky.Kromě psaní se Miroslav Žamboch věnuje hodně judu, kulturistice a zvláště pak extrémním sportům. K jeho zájmům patří také vojenská technika a chladné zbraně. (zdroj: wikipedie)

Zdeněk Velen (25. 5. 1974, Brno), herec, dabér, fotograf Životopis má herec Velen dobrodružný a rozmanitý, jak má mít každý umělec. Z tovární haly Chemie II nastoupil do Divadla bratří Mrštíků jako jevištní technik. Poté nastoupil do Horáckého divadla už jako herec. Poté vystudoval AMU na Divadlení fakultě v Praze. Nyní účinkuje v Divadle v Celetné, v Divadle Komedie a ve Švandové divadle komedie či ve Středočeském divadla Kladno. Účinkoval ve filmech i TV seriálech (Zdivočelá země, Četnické humoresky, Redakce).Současně je i fotografem a autorem tzv. „pouličních fotografií“. První výstavu svých děl měl v Divadle v Celetné. Vydal i knihu fotografií se stejně stručným názvem: „Pouliční fotografie.“

více

Série Koniáš

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma