Obálka audioknihy Expresní zásilka

Interpret: Tomáš Mařas
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2020

Nostromo, přepravní vesmírná loď se jménem, které zná asi každý fanoušek sci-fi a hororu.
Parta drsných kontraktorů a nováček, který se mezi ně snaží zapadnout. A ještě zaměstnanec společnosti, hajzl, který si pravdu nechává pro sebe. Lodní počítač Matka. Zmasakrovaná lodní posádka.

A speciální zásilka, co není zapsaná v přepravním listu.

Zdá se vám to povědomé? Nám taky. Tak se společně vydejme do nitra špinavé a omlácené kosmické lodě.

Pusťte se do literární pocty, kterou mistr české military-sci-fi, Robert Fabian, věnoval oblíbeným potvůrkám známým jako Aliens.

Režie: Radek Volf
Produkce: Walker&Volf s.r.o.
Obálka: Petr Šimčík
Nahráno ve studiu: Walker & Volf, Praha

ROBERT FABIAN
Český spisovatel literatury science-fiction. Kromě roku narození a přehledu vydaných knih není o autorovi nic bližšího známo. Podle vyjádření nakladatelství Straky na vrbě, ve kterém vydává své knihy, si autor přeje setrvat v anonymitě. Je pouze známo, že autor dlouhá léta působí či působil v ozbrojených složkách.

JITKA MOUČKOVÁ
Vystudovala pražskou konzervatoř, již za studií hostovala v kladenském divadle. Po absolvování konzervatoře účinkovala v muzikálech, např. v pražském divadle Spirála, v Hudebním divadle v Karlíně i v Národním divadle, hrála také v Divadle U Hasičů. V televizi hraje pouze výjimečně, objevila se v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Život je ples.

Od začátku 21. století se věnuje dabingu, podílela se na desítkách filmů a seriálů. Mezi větší role patří např. Piper Halliwellová v seriálu Čarodějky, Hoši Sato v seriálu Star Trek: Enterprise, Angela Montenegrová v seriálu Sběratelé kostí, nebo Ezri Dax v seriálu Star Trek: Stanice DeepSpaceNine. Je známá i díky svému dokonalému dabingu postavy Penny v sitcomu Teorie velkého třesku a vynikajícímu podání Black Widow (Scarlett Johansson) ve filmové sérii Marvel Cinematic Universe.

TOMÁŠ MAŘAS
Herec a redaktor Českého rozhlasu. Načetl již audioknihu od Roberta Fabiana Planeta mezi dvěma slunci.

Audiokniha Expresní zásilka obsahuje sci-fi příběh od autora Roberta Fabiana. Čte Tomáš Mařas a Jitka Moučková.