Obálka audioknihy Konec vlka samotáře

Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2016
Série: Koniáš díl 1

Drsný a osamělý bojovník Koniáš pomalu, ale jistě stárne. Přibývají zkušenosti, jizvy, vzpomínky i ztráty. A nepřátelé. Má za sebou tolik bitev, ale kolik ho ještě čeká? Jednou ho všechny přízraky minulosti dostihnou a on se s nimi musí vypořádat. Je otázkou, zda tentokrát bude břitká mysl spolu s břitkým ostřím stačit.
Jedno je jisté – řez půjde opravdu hluboko. Přežije osamělý vlk? Na počátku je zabitá dívka – a na konci…?
Uvidíte sami. Tohle předčí vaše očekávání. (Říká Koniáš, ne my…)

Dobrodružný příběh „Konec vlka samotáře“ je součástí fantasy cyklu KONIÁŠ od jednoho z nejlepších spisovatelů české fantastiky, Miroslava Žambocha.
Audiovydavatelství Walker & Volf ještě v tomto roce uvede první román z Koniášova světa – „Na ostřích čepelí“. A budou následovat další… Drsná fantasy přichází!

Konec vlka samotáře - audiokniha obsahuje dobrodružný fantasy příběh, jehož autorem je Miroslav Žamboch. Čte Pavol Smolárik.

Série Koniáš

Obálka audioknihy Na ostřích čepelí