Obálka audioknihy Evoluce – Město přeživších

Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Série: Evoluce díl 1

... Evoluce je nezastavitelná, evoluce je nevyhnutelná. Před nikým se nezastaví. Ani před námi.

Představte si, že spolu s přáteli ze školy letíte na výměnný pobyt do Ameriky a po cestě se vám porouchá letadlo. Přesně to se stalo Jemovi s Lucií, jenže katastrofický scénář odtud pokračuje trochu zvláštně. Po nouzovém přistání na Denverském letišti si mladí lidé uvědomí, že se během jejich letu svět úplně proměnil. Na přistávací dráze je džungle a letištní terminál opuštěný, nikde živá duše. Celé město si bere zpátky příroda a na každém kroku na ně číhají všemožná nebezpečí. Zdá se dokonce, že se proti nim spikla i všechna zvířata. Co se to stalo? Jsou teď jediní lidé na světě? A mají vůbec nějakou naději na přežití, když proti nim stojí celá planeta?

THOMAS THIEMEYER
Narodil se roku 1963. Studoval geologii a geografii, pak se osamostatnil a vydal se na dráhu spisovatele a ilustrátora. Jeho příběhy pokračují v tradici klasických dobrodružných románů a jejich námětem často bývá objevování zaniklých kultur a ohrožení záhadnými mocnostmi. Mnoho z nich bylo přeloženo do více než třinácti jazyků. Spisovatel žije se svou rodinou ve Stuttgartu.

MAREK HOLÝ
Brněnský herec, který právě v Brně vystudoval konzervatoř. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Věnuje se hodně dabingu a načítání audioknih.

Title of the original German edition: Evolution Band 1: Die Stadt der Überlebenden by Thomas Thiemeyer. © 2016 by Arena Verlag GmbH, 97074 Würzburg, Germany. Lic.: Agentur Dr. Ivana Beil, Schollstr. 1, D - 69469 Weinheim.

Audiokniha Evoluce je první díl tak trochu jiné a originální fantasy. Napsal Thomas Thiemeyer. Čte Marek Holý.

Série Evoluce

Obálka audioknihy Evoluce – Město přeživších