Obálka audioknihy O nepotřebných věcech

Interpret: Arnošt Goldflam
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2014

Nadační fond Českého rozhlasu a jeho sbírka Světluška Vám přináší pohádky od Arnošta Goldflama nejen pro děti. A proč právě zvukové pohádky? To proto, že jimi se mohou potěšit také nevidomí, kterým Světluška pomáhá. Světluška svítí na cestu těžce zrakově postiženým dětem a dospělým z celé České republiky. Přispívá na speciální pomůcky, které „mluví“ nebo mají hmatový displej, na psí vodící pomocníky, na osobní asistenty dětem, aby mohly chodit do běžných škol se zdravými kamarády, a seniorům, aby mohli trávit podzim života doma a nikoli v ústavu. Pomáhá rozvíjet talent a tvořivé schopnosti nevidomých a podporuje jejich sportovní aktivity. Světluška je také zázemím a zárukou pro mnohé neziskové organizace, které poskytují nevidomým své služby či se věnují osvětovým aktivitám.

Zakoupením této nahrávky přispějete do sbírky Světluška na pomoc nevidomým. Děkujeme!

Obsah:
1. O staré botě
2. Okousané ohryzky
3. Staré noviny
4. O hovínku
5. Vyhozená knížka
6. Nepotřebné staré hadry
7. O pokažených a starých hodinkách

O nepotřebných věcech - audiokniha obsahuje pohádky, jejichž autorem je Arnošt Goldflam, který je i načetl.