Obálka audioknihy Zpátky ve hře

Interpret: Jiří Dvořák
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2015

Nová audiokniha Michala Viewegha dostala název podle jedné ze třinácti povídek, která je i povídkou finální. Autor v nich svou oblíbenou postavu - Oskara - vystavuje kritickým životním momentům: manželskému stereotypu či nevěrám, ale také skoro jisté smrti. Stárnoucí hrdina ji sice přežije, ovšem záhy se ocitne ve víru těžkých následků. Jedním z nich je rozvod spojený s rozvratem Oskarových dosavadních jistot. Na povídkách teď znovu oceníme čtivost i spád a také další Vieweghovy tvůrčí přednosti, včetně ironie, melancholické grotesknosti a místy i překvapivě silné nadsázky.
Stručně řečeno: Nejpopulárnější český spisovatel je zpátky ve hře!

Zpátky ve hře - audiokniha obsahuje soubor povídek, jejichž autorem je Michal Viewegh. Čte Jiří Dvořák. Mistr zvuku Jan Kacian. Režie Jakub Tabery.