Obálka audioknihy Hurvajz, vyžvejkni se!

Hurvajz, vyžvejkni se!

Denisa Kirschnerová

Délka: 52 min
Interpret: Martin Klásek
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015
Série: Spejbl a Hurvínek

Hurvínek je opět na stopě báječných objevů!

Poté, co nás na úspěšném titulu o Funícím Billym seznámil s vynálezem vysavače, teď odhaluje tajemství bubble-gumu, nebo-li žvýkačky. Tentokrát se k jeho odvážné cestě připojí také pan Spejbl, Mánička, paní Kateřina i pes Žeryk. Jejich putování začíná roku 1906 ve Velimské továrně na čokoládu. Dobrodružství je ale zavede až za oceán - do Ameriky. Tam se setkají dokonce se slavným pistolníkem Buffalo Billem a indiány, kteří mluví česky a bydlí v Plzni! I to je v Chicagu, kam doputují, na počátku 20. století možné. A pak už je čeká špionáž v největší továrně na žvýkačku. Doufají, že získají recept na její výrobu. Jestli se jim to podaří, uslyšíte!

Novinku z pera Denisy Kirschnerové režírovala Helena Štáchová pro tradičně hvězdné obsazení: Spejbl, Josef, Hurvínek, Hugonek/Martin Klásek, Kateřina, Katy, Mánička, Mery/Helena Štáchová, Žeryk, továrník Glaser, indián Dlouhý Den/Ondřej Lážnovský, indiánka Krátká Noc/Zita Morávková, Buffalo Bill /René Hájek, hostinský/Matěj Kopecký. Pěknou hudbu k tomu napsal Martin Petrák.

Hurvínkova dobrodružná cesta za tajemstvím žvýkačky - nechybí při tom ani Buffalo Bill a indiáni!

Obsah:
1. U Spejblů
2. Hurvajz čte!
3. U pana továrníka Glasera
4. S Máničkou to houpá
5. Amerika na obzoru
6. Továrna na žvýkací gumu
7. Hugonek pátrá a informuje
8. Tajný recept
9. Spejbl obchodním cestujícím
10. Zasejc doma!

Hurvajz, vyžvejkni se! - audiokniha obsahuje další příběhy Hurvínka, Spejbla, Máničky a dalších. Autor Denisa Kirschnerová. Účinkují Martin Klásek, Helena Štáchová, Ondřej Lážnovský, Zita Morávková, René Hájek, Matěj Kopecký.

Série Spejbl a Hurvínek

Obálka audioknihy Hrátky a pohádky
Hrátky a pohádky
Obálka audioknihy Hurvínek trochu zlobí