Obálka audioknihy Ráj mrtvých dětí

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2023
Série: Případy Steinbachové a Wagnera díl 1

Záhadné, téměř rituální sebevraždy mladých lidí otřesou malým německým městečkem. Všechny oběti spojuje příslušnost k jedné diecézi a případu se proto ujímá kněz a církevní vyšetřovatel Pavel Wagner. Na pomoc si povolá inspektorku Annu Steinbachovou, mladou a emancipovanou ženu, která má k církvi značně odtažitý vztah. V práci však nachází smysl, který jí pomáhá překonat trauma ze ztráty dítěte. Během vyšetřování vyplouvají na povrch další kriminální činy a stopy vedou opět k církvi. Anna a Pavel odhalují děsivé souvislosti, čelí neustálému nebezpečí a přitom všem hledají cestu k sobě navzájem...

První díl série o Steinbachové a Wagnerovi přináší nevšední zápletku, napětí i nečekané rozuzlení.

Roxann Hill je česko-německá spisovatelka, která se narodila v Brně. Během Pražského jara emigrovala s rodiči do Německa, kde žije dodnes. Věnuje se především romantickým a detektivním románům, které se dočkaly překladu do několika cizích jazyků. Největší úspěch zaznamenala se sérií thrillerů o Steinbachové a Wagnerovi.

Audiokniha Ráj mrtvých dětí, autorka Roxann Hill, čte Kateřina Peřinová.

Série Případy Steinbachové a Wagnera

Obálka audioknihy Ráj mrtvých dětí