Obálka audioknihy Marné prosby mrtvých

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2023
Série: Případy Steinbachové a Wagnera díl 4

Mrtvola umučené ženy je jen jednou ze série brutálních vražd.

Bývalá policistka Anna Steinbachová si chce užít zaslouženého volna, ale plány jí naruší nález zavražděné ženy. Rozjíždí se vyšetřování, u něhož nesmí chybět Annin parťák, kněz Pavel Wagner.Záhy je nalezená další oběť. Není pochyb o tom, že Anna s Pavlem tentokrát pronásledují sériového vraha. Dokonce je možné, že jeho řádění souvisí s případy starými třicet let.

Ve čtvrtém pokračování série čelí oblíbení vyšetřovatelé další dávce brutálních zločinů a nebezpečí. Dopadnou pachatele včas? A jak se rozvine jejich křehký, platonický vztah?

Roxann Hill je česko-německá spisovatelka, která se narodila v Brně. Během Pražského jara emigrovala s rodiči do Německa, kde žije dodnes. Věnuje se především romantickým a detektivním románům, které se dočkaly překladu do několika cizích jazyků. Největší úspěch zaznamenala se sérií thrillerů o Steinbachové a Wagnerovi.

Audiokniha Marné prosby mrtvých, autorka Roxann Hill, čte Kateřina Peřinová.

Série Případy Steinbachové a Wagnera

Obálka audioknihy Ráj mrtvých dětí