Obálka audioknihy Duše mrtvých nemluví

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2023
Série: Případy Steinbachové a Wagnera díl 3

Brutální vražda oblíbeného faráře se odehraje na sklonku Vánoc. Vrah nezanechá stopy. Dochází k napadením dalších lidí.

Anna Steinbachová a kněz Pavel Wagner se pouštějí do společného vyšetřování třetího případu. Během něj narážejí na nečekané překvapení. Všechny zločiny totiž mají souvislost s jejich nejlepšími přáteli...

Anna a Pavel budou muset zapátrat v temné minulosti, ve které se ukrývají děsivá tajemství. Vyšetřování je zavede až do chaty odříznuté divokou vánicí od zbytku světa. Tady budou muset nejen rozlousknout celý případ, ale i vlastní komplikovaný vztah.

Roxann Hill je česko-německá spisovatelka, která se narodila v Brně. Během Pražského jara emigrovala s rodiči do Německa, kde žije dodnes. Věnuje se především romantickým a detektivním románům, které se dočkaly překladu do několika cizích jazyků. Největší úspěch zaznamenala se sérií thrillerů o Steinbachové a Wagnerovi.

Audiokniha Duše mrtvých nemluví, autorka Roxann Hill, čte Kateřina Peřinová.

Série Případy Steinbachové a Wagnera

Obálka audioknihy Ráj mrtvých dětí