Obálka audioknihy Hovory s Bohem I. - Neobvyklý dialog

Interpret: Gustav Hašek
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022

Světový bestseller o samé podstatě víry přináší odpovědi na zásadní otázky života a smrti, lásky a nenávisti, dobra a zla, odpuštění a spásy.

Hovory s Bohem změnily milionům čtenářů po celém světě chápání Boha. Byly přeloženy do téměř čtyřiceti jazyků, a pojednávají o spojení mezi duchovní a hmotnou realitou. Autor, sám hluboce věřící, se odvážil vstoupit do dialogu s Bohem a zaznamenal ho srozumitelnou hovorovou formou. Jeho kniha se pokouší odpovědět na otázky týkající se náboženství, dobra a zla, tělesného a duševního zdraví, smrti, proroctví, povahy Boha a vesmíru, modlitby, andělů a ďáblů, moci, peněz, sexuality, partnerských vztahů a mnoha dalších problémů. Bůh ve skutečnosti hovoří ke každému člověku, dobrému i špatnému, ke světci i lotrovi a přichází k nám v životě mnoha způsoby. Tato audiokniha nám dává příležitost zamyslet se, změnit sebe, svůj život, a přístup k bytostem okolo nás.

NEALE DONALD WALSCH
je americký duchovní spisovatel. K psaní ho přivedla těžká životní zkušenost. Po požáru domu, rozvodu a autonehodě bydlel ve stanu a sbíral plechovky s jídlem, aby přežil. Začal přemýšlet nad Bohem a rozvíjet s ním vlastní vztah, o kterém píše ve svých knihách. Hovory s Bohem ho proslavily, prodalo se jich přes deset milionů výtisků ve 37 jazycích a umístily se na nejvyšší příčky žebříčku bestsellerů New York Times. Walsch napsal 29 dalších knih o spiritualitě a jejím uplatnění v každodenním životě. Žije v jižním Oregonu se svou ženou, básnířkou Em Claire.

GUSTAV HAŠEK
Je úspěšný divadelní, filmový a televizní herec. Vystudoval pražskou Vyšší odbornou školu hereckou. První angažmá získal v Divadle Šumperk a nyní působí na volné noze v Praze, kde vystupuje v divadlech Minor, Aha!, Laterna Magika a D21. V menších rolích se objevil ve filmu O život, v seriálu Bohéma, v detektivních sériích Případy 1. oddělení, Místo zločinu Ostrava a nejnověji hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Nahrávka vznikla podle knihy Neala Donalda Walsche Hovory s Bohem I., vydané nakladatelstvím Alpha Book v roce 2016. Copyright © 1995 by Neale Donald Walsch.
Z anglického originálu Conversations with God, Book 1: An Uncommon Dialogue přeložil Jan Brázda. Translation © Jan Brázda, 1995. Čte Gustav Hašek. Mastering Soundguru. Technická redakce Jan Koukal. Vyrobilo studio Soundguru. Cover photo © Shutterstock. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o. ve spolupráci s nakladatelstvím Alpha Book, 2022.

Audiokniha Hovory s Bohem I. Autor Neale Donald Walsch, čte Gustav Hašek.