Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Hovory s Bohem II. - Neobvyklý dialog

Hovory s Bohem II. - Neobvyklý dialog

Neale Donald Walsch

Délka: 8 h 42 min
Interpret: Gustav Hašek
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 491 MB

Druhá kniha populárních Hovorů s Bohem je psána formou „veřejného dialogu“, který je určen všem, kdo přemýšlejí o své duchovní cestě v kontextu moderní doby.

To, co se přihodilo autorovi této knihy, se může stát i vám. Je čas začít nový život. Zajímá vás spojení mezi duchovní a hmotnou realitou? Autor, sám hluboce věřící, se odvážil vstoupit do dialogu s Bohem a zaznamenal ho formou srozumitelnou každému člověku. Jeho kniha se pokouší odpovědět na otázky týkající se náboženství, dobra a zla, tělesného a duševního zdraví, smrti, proroctví, povahy Boha a vesmíru, modlitby, andělů a ďáblů, moci, peněz, sexuality, partnerských vztahů a mnoha dalšího. Hovory s Bohem změnily milionům čtenářů chápání Boha. Byly přeloženy do téměř čtyřiceti jazyků.

NEALE DONALD WALSCH
je americký duchovní spisovatel. K psaní ho přivedla těžká životní zkušenost. Po požáru domu, rozvodu a autonehodě bydlel ve stanu a sbíral plechovky s jídlem, aby přežil. Začal přemýšlet nad Bohem a rozvíjet s ním vlastní vztah, o kterém píše ve svých knihách. Hovory s Bohem ho proslavily, prodalo se jich přes deset milionů výtisků ve 37 jazycích a umístily se na nejvyšší příčky žebříčku bestsellerů New York Times. Walsch napsal 29 dalších knih o spiritualitě a jejím uplatnění v každodenním životě. Žije v jižním Oregonu se svou ženou, básnířkou Em Claire.

GUSTAV HAŠEK
Je úspěšný divadelní, filmový a televizní herec. Vystudoval pražskou Vyšší odbornou školu hereckou. První angažmá získal v Divadle Šumperk a nyní působí na volné noze v Praze, kde vystupuje v divadlech Minor, Aha!, Laterna Magika a D21. V menších rolích se objevil ve filmu O život, v seriálu Bohéma, v detektivních sériích Případy 1. oddělení, Místo zločinu Ostrava a nejnověji hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Nahrávka vznikla podle knihy Neala Donalda Walsche Hovory s Bohem II., vydané nakladatelstvím Alpha Book v roce 2016. Copyright © 1995 by Neale Donald Walsch.
Z anglického originálu Conversations with God, Book 2: An Uncommon Dialogue přeložil Jan Brázda. Translation © Jan Brázda, 1995. Čte Gustav Hašek. Mastering Soundguru. Technická redakce Jaroslav Janda. Vyrobilo studio Soundguru. Cover photo © Shutterstock. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o. ve spolupráci s nakladatelstvím Alpha Book, 2023.

Audiokniha Hovory s Bohem II. Autor Neale Donald Walsch, čte Gustav Hašek.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma