Obálka audioknihy Nejznámější konspirační teorie

Interpret: Pavel Rímský
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2022

Audiokniha představuje populární formou více než dvacet nejznámějších konspiračních teorií

Stojí za největšími záhadami současného světa spiknutí mocných? Co nesmíme vědět? Ilumináti a svobodní zednáři i další tajná společenstva, spekulace kolem teroristických útoků z 11. září 2001, Elvis žije, pozadí epidemie prasečí chřipky, UFO, atentát na prezidenta Kennedyho, nový světový řád, otazníky kolem Beatles, přistání na Měsíci, jak zemřela Marilyn Monroe, automobilová havárie Alexandera Dubčeka a nezodpovězené otázky ohledně pandemie covidu…

Vždy existuje několik verzí událostí a v mnoha případech přispívá k nejasnostem také mlčení oficiálních míst. Tvůrci posluchačům předkládají informace a často protichůdná tvrzení tak, jak jsou k dispozici ve veřejně dostupných zdrojích, a věří, že si svůj úsudek udělají sami. Zda je poslech pouze pobaví, donutí k zamyšlení nebo inspiruje k hledání pravdy, je čistě na nich.

OBSAH:
1. Tajná společenstva (Ilumináti a svobodní zednáři)
2. Nový světový řád
3. Epidemie a pandemie
4. Covid-19
5. Elvis žije! (A Michael Jackson rovněž)
6. Přistání na Měsíci
7. Jak zemřela Marilyn Monroe?
8. Atentát na prezidenta Kennedyho
9. Otazníky kolem Beatles (Smrtelná nehoda Paula McCartneyho a vražda Johna Lennona)
10. UFO (Roswellský incident, Oblast 51 a Muži v černém)
11. Teroristické útoky 11. září 2001
12. Pearl Harbor
13. Chemtrails
14. Havárie Alexandera Dubčeka - československá konspirace

Audiokniha Nejznámější konspirační teorie, scénář a režie Alan Piskač, čte Pavel Rímský.