Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Zákon genu

Zákon genu

Roman Bureš

Délka: 18 h 51 min
Interpret: Vladislav Beneš
Vydavatel: Audiotéka, Epocha
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.06 GB

ANTOLOGIE ČESKÉ FANTASTIKY

Uplynulo dvě stě let od narození otce genetiky Gregora Mendela, ale genetika je pořád pro vědu obrovskou výzvou a polem pro nové fascinující objevy. A stejně tak pro spisovatele sci-fi. U příležitosti narozenin velké osobnosti české vědy se vynikající autoři fantastiky vydali na své vlastní dobrodružné výpravy spojené s genetikou. Vypravíte se do vesmíru, setkáte s mimozemšťany, budete cestovat časem, budete se smát, bát i hloubat nad tím, co nás ještě v oblasti genetiky možná čeká a nemine, protože věda a fantastika patří neodmyslitelně k sobě. Stejně jako objevování nových příběhů a tajemství.

VLADISLAV BENEŠ
Vladislav Beneš se narodil v roce 1956 v Praze. Již od dětství působil v dabingu a také jako dětský herec ztvárnil několik divadelních rolí. Po gymnáziu vystudoval herectví na DAMU. V roce 1980–1982 získal angažmá v Divadle J. Průchy v Kladně a od roku 1982 je členem činohry Národního divadla v Praze. Kromě hraní se Vladislav Beneš věnuje také divadelní režii a působí jako pedagog na pražské konzervatoři. Je jedním z našich nejlepších dabingových herců. Svůj nezaměnitelný hlas propůjčil například Richardu Geremu nebo Piercovi Brosnanovi. Je velice populárním rozhlasovým hercem a v poslední době také vyhledávaným interpretem audioknih.

Audiokniha Zákon genu. Autoři František Kotleta, Ondřej Neff, Kristýna Sněgoňová, Roman Bureš, Jakub Mařík a další. Čte Vladislav Beneš, režie Helena Rytířová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma