Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Hana Zagorová …dřív než to zapomenu

Hana Zagorová …dřív než to zapomenu

Hana Zagorová

Délka: 8 h 7 min
Interpret: Hana Zagorová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 458 MB

Audiokniha s životním příběhem legendární Hany Zagorové v citlivé interpretaci její přítelkyně herečky Vlasty Peterkové.

Poutavý životní příběh Hany Zagorové, zářivé legendy české populární hudby, tak jak své vzpomínky sama popsala v memoárové knize, kterou příznačně nazvala: …Dřív než to zapomenu. Knižní předloha vznikala na začátku milénia ve spolupráci zpěvačky s publicistkou Míšou Zindelovou.

Vzpomínky na cestu za štěstím a úspěchem empaticky načetla její celoživotní přítelkyně herečka Vlasta Peterková a jednu kapitolu vypravuje spoluautorka knihy Míša Zindelová. Působivou atmosféru dodává výběr z nejslavnějších a nejkrásnějších písní, z nichž některé si Hana Zagorová otextovala.

Audiokniha Hana Zagorová …Dřív než to zapomenu je upřímnou a odvážnou zpovědí oblíbené zpěvačky, která prožila mnoho radostí i strastí, lásky, zrady a především léta velké slávy na vrcholu populární hudby. Dozvíte se o její rodině, dětství, tvorbě i jejím manželovi Štefanu Margitovi, přátelích, kolezích a fanoušcích.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma