Kdo zachrání Pižďucha

Koupit za 249 Kč Cena včetně DPH

Délka: 3 h 33 min
Interpret: Jan Onder
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 200 MB

Nová pohádková audiokniha Kdo zachrání Pižďucha. Napsala autorská dvojice Jan Onder a Zuzana Onderová, čtou a účinkují hvězdy jako Jiří Dvořák, Radek Banga, Lukáš Pavlásek, Dana Batulková, dále také Jan Onder, Zuzana Onderová a Lumíra Přichystalová.

Netradiční, vtipné pohádky a písničky pro pobavení i poučení od populárních hvězd soutěže StarDance Sedmnáct pohádek napsal oblíbený tanečník Jan Onder, známý z pořadu "Taneční hrátky s Honzou Onderem" se svou maminkou, psycholožkou. Načetli je jeho herečtí kolegové, s nimiž se spřátelil při účasti na soutěži StarDance. Také autora hudby Radka Bangu poznal Jan Onder v této televizní soutěži. Hlavními hvězdami roztomilých, lehce netradičních, humorných a vtipných pohádek jsou většinou zvířátka - myšky, prasátko, rybka, ježek, vrabčák, ale i malý dráček, nebo chlapec Honzík, klokani či skřítek Pižďuch. Díky odvaze, přátelství, chytrosti a vzájemné pomoci dopadnou všechny pohádky dobře, třebaže jsou malí hrdinové postaveni před tvrdé zkoušky a ohrožováni zákeřnými, závistivými a línými tvory ze zvířecí říše.

Radek Banga složil k pohádkám hudbu, která dokresluje půvabnou atmosféru mimořádných příběhů a doplnil vyprávění i jednou společnou písní.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma