Obálka audioknihy Do pekla a zpět

Vydavatel: Audiotéka, Mystery Press
Vydáno: 2022
Série: Strašák díl 1

BRUTÁLNÍ NÁSILÍ, ZRÁDNÍ AGENTI, PSYCHOPATI, KANIBALOVÉ A VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ KRVE...

Zřídit autonomní zónu, která funguje jako věznice pro ty nejdrsnější recidivisty, se může jevit jako dobrý nápad. I v roce 2028. Horší je, když vás pošlou, abyste z takového místa někoho vytáhli ven.

Zvlášť když jste vládní zabiják známý pod jménem Strašák a úkoly jako záchranné operace obvykle nemáte v popisu práce. Navíc se přitom zapletete do hry tajných služeb, kde je každý postradatelný. A nejvíc ze všech právě vy.

Povznášející dobrodružství, hrdinské činy, čestní muži větší než sám život… Ani náhodou! Tohle v této audioknize skutečně nenajdete.

Připravte se na brutální násilí, zrádné agenty, psychopaty, kanibaly a větší než malé množství krve.

JAKUB HOZA
Narozen roku 1978 v Benešově. Přestože si dlouho myslel, že by mu slušel klobouk a bič, vystudoval nakonec obor „Elektronické počítačové systémy“ a nyní pracuje v IT oddělení jedné nejmenované zdravotní pojišťovny.

Píše především „deviantní“ dark fantasy a „splatterpunkové“ akční sci-fi. Dosud publikoval čtyři knihy (Theatre Macabre, Okovy osudu, Projít ohněm, Do pekla a zpět) a občas přispěje povídkou do časopisu Pevnost.

Hoza se více než třicet let zabývá teoretickým i praktickým studiem boje zblízka, především chladnými zbraněmi. Některé stěny jeho pražského bytu jsou ověšeny ocelí tak, že vypadají jako hradní zbrojnice. Kromě toho se věnuje především rodině a psaní. Občas si znovu s chutí přečte něco od svých oblíbených autorů Sapkowského, Kulhánka a Pratchetta.

RICHARD FIALA
Vystudoval herectví na Katedře alternativního a loutkového divadla DAMU v Praze, v ateliéru Miroslava Krobota. Od roku 2006 je na volné noze, hostuje v pražských i mimopražských divadlech (Dejvické divadlo, Národní divadlo, Klicperovo divadlo v Hradci Králové atd.). Je zakládajícím členem divadla Letí a členem divadelního souboru Masopust. Od roku 2009 klaunuje pod hlavičkou organizace Zdravotní klaun pro děti v nemocnicích a pro seniory v geriatrických zařízeních. Dlouhodobě spolupracuje s Českým rozhlasem a studiem Soundsquare, účinkoval v mnoha rozhlasových hrách a spotech. Ztvárnil několik rolí v televizních filmech a seriálech. Objevil se ve filmu Don’t Stop Richarda Řeřichy. Zpívá a hraje na baskytaru v rockové skupině Legendary Buccaneers. Ovládá i kytaru, ukulele, bicí nástroje a akordeon. Miluje historii, hokej a vysokohorskou turistiku. Vždy byl, je a bude skautem a dobrovolným hasičem na Moldavě v Krušných horách. Je ženatý, má dvě dcery.

Audiokniha Do pekla a zpět obsahuje sci-fi příběh autora Jakuba Hozy. Čte Richard Fiala, režie Miloš Vrána.

Série Strašák

Obálka audioknihy Do pekla a zpět
Do pekla a zpět
Obálka audioknihy Spálená země: kniha první