Obálka audioknihy Bordeline

Vydavatel: Slezská univerzita, Větrné mlýny
Vydáno: 2020
Série: Česi, počúvajte

Čtyři města, jedna velká vášeň a několik fatálních mužů. Román, který možná není románem, o životě, který možná není životem. O tom, jak složité jsou jednoduché věci a jak je jednoduché mýlit se. O lámání ledů, stereotypů i charakterů. O hraniční poruše a nekonečných pokusech začít spokojený život. O sanze psát vedle života a žít vedle psaní.

Tvorba slovenské spisovatelky Ivany Gibové (1985) je charakteristická neotřelým vypravěčským talentem, smyslem pro sarkasmus i citem pro jazyk. To vše jí vyneslo nominaci na různé slovenské literární ceny, včetně nejprestižnější Anasoft Litery. Audiokniha je ve slovenštině a je opatřena slovensko-českým slovníčkem, kde posluchači najdou překlad diferenčních slov.

Audiokniha Bordeline obsahuje příběh od autorky Ivany Gibové. Čte Viktória Pejková.

Série Česi, počúvajte

Obálka audioknihy Bordeline
Bordeline
Obálka audioknihy Milo nemilo