Obálka audioknihy Všechno je jinak

Interpret: Alfred Strejček
Vydavatel: Petr Hřib
Vydáno: 2016

Asi žádný věřící člověk není čas od času ušetřen pochybností týkajících se otázky, kde je Bůh, anebo jestli vůbec je, když se na cestě jeho života začalo nebo začíná odvíjet ono"Všechno je jinak".

Také autor této knížky měl před sebou pěkně naplánovanou budoucnost. Ta se však roztříštila během několika málo okamžiků, když mu lékař po onkologickém vyšetření sdělil:"Máme problém..."Jak se vyrovnat s pocitem zklamání a totální bezmoci ? Jak čelit obavám z léčby? Jak reagovat na"doporučení blízkých, když sami nevíte, co čekat od budoucnosti ?

Přestože je tato kniha určena především vážně nemocným věřícím lidem, jistě může pomoci vyrovnat se s nepříjemnou diagnózou i těm, kteří Boha ve svém životě dosud nepotřebovali a nebo jej teprve hledají. Velmi otevřený popis onkologické léčby i odhalení osobního přemítání a vnímání okolí může nasměrovat i ty, kteří chtějí vědět, jak se mají k takto nemocným lidem chovat, aby jim spíše pomohli než ublížili.

Přestože se jedná o knihu s otevřeným koncem, autorova osobní zpověď je podána prostým a upřimným jazykem s touhou povzbudit a dodat sílu všem, kteří si museli také někdy přiznat, že "Všechno je jinak”.

Všechno je jinak - audiokniha obsahuje skutečný příběh, jehož autorem je Petr Hřib. Čte Alfred Strejček.