Obálka audioknihy Stříbrná díra

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022
Série: Křivé ostří

Po návratu z Trasky se o rytíři Jenu Mantichorovi šíří zvěsti, že by mohl být skutečným paladinem, což mnohým vlivným dvořanům není právě po chuti. Nebezpečný úkol v odlehlé části království Sevaru na sebe tudíž nenechá dlouho čekat. Jena opět provází rytířka Lisbet a trpasličí princ Rhan, který se snaží své starosti utopit v pivu. Moc se mu to však nedaří a jeho královské povinnosti ho dostihnou, když to nejmíň čeká.

Mantichor se musí vypořádat s nelehkou situací. Obyvatele vesničky Dřevorub ohrožuje nebezpečná žoldnéřská kumpanie. Podaří se mu najít způsob, jak proti obrovské přesile uhájit životy nevinných?

MARTINA D. ANTONÍN
Martina D. Antonín (* 14. listopadu 1978, Praha) je transgender česká spisovatelka a překladatelka. Vystudovala obor diplomacie a politologie na Vysoké škole ekonomické. Píše převážně fantasy, přeložila několik knih a již více než sto padesát komiksů – například sérii Živí mrtví (Walking Dead). Pořádá tzv. LARPy (Live action role-playing game), především Konec dějin? a Bezkrálí, donedávna vedla klub příznivců sci-fi a fantasy nad knihkupectvím Krakatit.

Audiokniha Stříbrná díra obsahuje novelu ze světa Křivého ostří, která navazuje na titul Zdvořilostní návštěva. Martina D. Antonín. Čte Libor Böhm.

Série Křivé ostří

Obálka audioknihy Křivé ostří