Hypnotizér

Délka: 16 h 30 min
Interpret: Pavel Rímský
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 931 MB

Hypnotizér - audiokniha obsahuje mrazivou severskou detektivku, jejímž autorem je Lars Kepler. Čte Pavel Rímský.

Joona Linna #1

První kriminální thriller autorské dvojice píšící pod pseudonymem Lars Kepler - světový bestseller...
Duo Lars Kepler dnes po celém světě patří mezi nejčtenější švédské spisovatele. Po úspěchu audioknihy Svědkyně ohně vychází mezinárodní bestseller „Hypnotizér“, který přináší první případ charismatického kriminálního komisaře Joony Linny, ve strhujícím podání Pavla Rímského.

Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě.
Erik se však praxi hypnotizéra nevěnuje už deset let a je rozhodnutý, že hypnózu už nikdy provádět nebude. Žádost o pomoc v něm probudí bolestné vzpomínky, a proto Erik prosbu policie odmítá. Když se však Erik konečně nechá přesvědčit, všichni se rázem ocitnou ve víru nečekaných událostí. Tyto události bez varování udeří plnou silou do Erikova života. Erikův syn zmizí. Erik je nucen postavit se tváří v tvář minulosti a vrátit se ve vzpomínkách zpět do časů, kdy jeho profesionální život ležel v ruinách a jeho manželství bylo na pokraji zhroucení. Jedině tak má šanci zachránit život svému synovi.

-------
Kepler dokáže velice přesně vylíčit, jak i malé chyby mohou způsobit katastrofu. Stejně jako ženské postavy v knize i já jsem se zamilovala do detektivního inspektora Joony Linny.
Amelia

Napětí a stísněnost se stále stupňovaly, zatímco moje nehty byly kratší a kratší.
Aftonbladet

Pečlivě dávkované napětí, břitké dialogy a vskutku úžasný popis fungování postižené mysli - přidejte k téhle směsi trochu švédského ledu a dostanete dílo Larse Keplera.
Swedish Radio

Lars Kepler napsal skvělý kriminální román, thriller, který odhaluje temné stránky lidské duše a otevírá bránu do pekla lidského zatracení.

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz.

více

Série Joona Linna

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma