Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Prázdniny Billa Madlafouska

Prázdniny Billa Madlafouska

David Laňka

Délka: 1 h 50 min
Interpret: Oldřich Kaiser
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2017
Série: Bill Madlafousek
Typ souboru: MP3
Velikost: 103 MB

Ahoj. Já teda nevím, jak vy, ale já mám z celý školy nejvíc nejradši prázdniny. Ty letní, protože jsou nejdelší a člověk si může dělat všechno, co chce a na co kvůli škole a učení během roku neměl čas. Může spát, do kdy chce (teda pokud vás nebudí v šest ráno sourozenec, jako mě budí sestra KJ). Nemá žádný povinnosti (pokud v to nepočítáme mytí nádobí a skládání ponožek, protože toho mě maminka neušetří ani o prázdninách). Ale hlavně – mám nekonečně času na hraní, protože je dlouho světlo a rodiče mě klidně nechají dýl vzhůru, když druhý den nemusím do školy.
Jenomže i na prázdninách se jedno ALE najde. Nemůžete být celý ty dva měsíce s partou, protože pokaždý je někdo z vás pryč, ať už je to na chatě, u babičky nebo u moře s rodiči. Anebo na táboře, kam poslali rodiče mě. A já teda nevím, jak se na táboře líbí vám, ale mně se tam nelíbilo. Musel jsem být s dětmi, které jsem neznal, pokoušela se mě sbalit jedna úplně příšerná holka, a ve stanu jsem spal s klukem, kterýmu se přezdívalo Smraďoch (hádejte proč!?)
Jak já jsem se vám těšil domů! A to jsem netušil, že až se vrátím, Madle přeskočí nebo co, a bude si se mnou a s KJ pořád chtít hrát na rodinu! Prý abychom se naučili, o čem život je! Pche, jako kdybych to nevěděl i bez toho. Přece když je člověku deset a chystá se do pátý třídy, tak už ví o životě úplně všechno, no ne?!

Obsah:
1. Jak jsem se musel loučit
2. Jak jsem spal s krysou, Smrďochem a jak jsem se málem utopil
3. Jak jsem se musel schovávat
4. Jak jsme zachraňovali Draka
5. Jak jsme měli železný svaly
6. Jak jsme měl návštěvu
7. Jak jsme česali jablka
8. Jak jsme malovali
9. Jak jsem si hrál na kaskadéra
10. Jak jsem se bál

Prázdniny Billa Madlafouska - audiokniha obsahuje deset příběhů z úspěšné knížky pro děti v neodolatelném podání Oldřicha Kaisera. Autor David Laňka. Režie Jaroslav Kodeš.

více

Série Bill Madlafousek

Obálka audioknihy Dobrodružství Billa Madlafouska
Dobrodružství Billa Madlafouska
Obálka audioknihy Průšvihy Billa Madlafouska
Průšvihy Billa Madlafouska
Obálka audioknihy Prázdniny Billa Madlafouska
Prázdniny Billa Madlafouska

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma