Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Zřídla

Délka: 10 h 40 min
Interpret: Ondřej Novák
Vydavatel: Audiotéka, Epocha
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 602 MB

Pod našima nohama se nachází spousta věcí: třeba vodovody, plynovody, optické kabely, metro...

Teda to zrovna v Brně ne, ale zato tam můžete narazit na magická Zřídla – skryté zásobníky mocné energie. Jejich Strážcem se může stát každý, kdo má dar a dokáže se na Zřídla napojit, ať už je to holka z knihovny, divný chlápek od vedle, nebo třeba nenápadný uklízeč z nádraží. Moc Zřídla se dá využít všelijak – třeba pro větší sílu, štěstí, lásku nebo tvoření úžasných věcí. Jenže teď mizí jedno Zřídlo za druhým a je jasné, že za tím stojí někdo ze Strážců. A může to být kdokoliv. Stahují se mraky a hrozí válka o tenčící se zdroje magické energie.

Vítejte v magickém světě, který by klidně mohl být tím naším.

KRISTÝNA SNĚGOŇOVÁ
Kristýna Sněgoňová se objevila na české fantastické scéně jako zjevení. Ostřílená povídkářka zaujala už svou prvotinou Krev pro rusalku (2018), drsnou noirovou detektivkou o světě, kde magicky nadané víly žijí na okraji společnosti a živí se jako prostitutky. Její kniha se během roku dočkala dotisku i audioknihy. Podobně drsná Zřídla (2019) ji etablovala jako zkušenou autorku, jež v roce 2020 výrazně zaujala veřejnost románem Město v oblacích – originálním postapokalyptickým světem, kde se lidé pokusili zachránit civilizaci díky vyvýšeným městům chráněným před nebezpečím, na které jeho obyvatelé už dávno zapomněli.

Audiokniha Zřídla obsahuje fantasy příběh od autorky Kristýny Sněgoňové. Čtou Ondřej Novák, Petra Lorencová a Viktor Kuzník. Režie Ondřej Černý.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma