Obálka audioknihy Jak zhubnout a postavu si udržet

Jak zhubnout a postavu si udržet

Martin Barna

Interpret: Martin Barna
Vydavatel: Martin Barna
Vydáno: 2021

Už dlouho si říkáte, že byste chtěli zhubnout, ale odrazuje vás ten samotný proces? Bojíte se JoJo efektu? Chtěli byste dosáhnout vysněné postavy a tu si dlouhodobě udržet? Audiobook Martina Barny vám přináší komplexní vhled do moderního a udržitelného způsobu stravování. Zapomeňte na zázračné nápoje, magické diety nebo plané sliby. Martin Barna vás provede stravováním od A do Z. Ukáže vám skutečně udržitelnou cestu za vysněnou postavou. Naučíte se přesně si spočítat, kolik kalorií byste měli za den přijmout. Zjistíte přesné rozložení na jednotlivé makroživiny. Odhalíte, jak si upravovat cíle z týdne na týden. A hlavně se naučíte, jak dosáhnout svého cíle zdravě a udržitelně.

MARTIN BARNA
Martin Barna se ve světě zdravého životního stylu, správného způsobu stravování a cvičení profesionálně pohybuje už od roku 2013. Roky zkušeností doplňuje certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). A protože ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney. Vždy šel cestou vědecky prokázaných způsobů, udržitelnosti a hlavně dlouhodobosti. Nikdy neuznával hladovění a hubnutí pomocí trendy diet. Své klienty vede k samostatnosti a maximální spokojenosti ve svém vlastním těle. A přesně to vám předá i v rámci svého audiobooku, videokurzu či své práce. Neslibuje zázračné zhubnutí přes noc, ani hubnutí pomocí magických nápojů. Přináší vědecky podložené způsoby, jak se správně stravovat a tím dosahovat dlouhodobě udržitelných výsledků. Specializuje se na výživový coaching, práci s individuální metabolickou kapacitou a reverse dieting. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu a jeho coachingem prošly desítky spokojených klientů. A vy můžete být jedním z nich.

Audiokniha Jak zhubnout a postavu si udržet. Autor Martin Barna.