Obálka audioknihy Petr Pan

Petr Pan

James Barrie

Interpret: Otakar Brousek ml.
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2018

Audiokniha Petr Pan obsahuje v anglofonním světě dnes už klasický pohádkový příběh o Petru Panovi. Napsal skotský novinář, dramatik a spisovatel James Matthew Barrie. Účinkují Otakar Brousek ml., Lukáš Hlavica, Antonín Holoubek, Viktorie Hrachovcová, Matěj Převrátil, Barbora Sadílková, Klára Suchá, Antonie Talacková a Antonín Viták.

Všechny děti až na jedinou výjimku vyrostou. Tou výjimkou je Petr Pan. Tenhle kouzelný malý vejtaha, který se rozhodl, že se z něj nikdy nestane nudný dospělák, žije na ostrově v Zemi Nezemi. A nežije tu sám! Kromě dalších kluků Ztraceňáků, jsou tu víly a krvežízniví piráti s kapitánem Hákem v čele. Co se ale stane, když Petr Pan do Země Nezemě přivede tři docela obyčejné londýnské děti? A Jaká dobrodružství čekají na malou Wendy, Johna a Míšu, když jednou v noci nepozorovaně uletí rodičům otevřeným oknem? Audioknižní dramatizace klasického příběhu o nesmrtelné dětské duši, která dřímá v každém z nás, a o touhách, prodlévajících kdesi na vzdáleném ostrově věčného úsvitu.

Věříte na víly?