Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Oheň probuzení

Oheň probuzení

Anthony Ryan

Délka: 26 h 45 min
Interpret: Vasil Fridrich
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Série: Draconis Memoria díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.51 GB

Oheň probuzení, první díl epické ságy Draconis Memoria Anthonyho Ryana, nás zavede do fiktivního světa, technologicky na úrovni 19. století, kde se schyluje k válce mezi Kovolodním obchodním syndikátem a Korvantinskou říší. V době války neexistuje pro Syndikát nic cennějšího než krev draggů – z jejich krve lze totiž připravit elixír, který může několik málo jedinců, takzvané Krvožehnané, obdařit téměř nadpřirozenými silami. Červených, Zelených, modrých a černých draggů ale na území ovládaném Syndikátem ubývá, a tak se skupinka vyvolených vydává na dobrodružnou cestu za nalezením mýtického tvora – mocného bílého dragga.

ANTHONY RYAN:
Pochází se Skotska, ale žije a pracuje v Londýně. Vystudoval středověkou historii a píše fantasy a sci-fi knihy. V roce 2013 napsal svou první knihu Píseň krve, kterou si vydal vlastním nákladem a která zaznamenala obrovský úspěch. Zároveň se jednalo o první díl bestsellerové trilogie Stín krkavce. Oheň plamenů je první díl jeho nové fantasy série Draconis Memoria.

VASIL FRIDRICH:
Český, zejména divadelní, herec původem z Uherského Hradiště. Vystudoval pražskou DAMU. Působil ve Švandově divadle, v Divadle v Celetné nebo ve Středočeském divadle v Plzni, kde si zahrál například Chlestakova v inscenaci Revizor. V současné době hraje v Městských divadlech pražských nebo s Komorní činohrou Praha.

Text copyright The Waking Fire. Copyright © 2016 by Anthony Ryan. This edition published by arrangement with The Berkley Publishing Group, an imprint of Penguin Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC. Cover illustration: Jaime Jones. Designed by Nico Taylor – LBBG. Translation © Milan Žáček, 2018.

Oheň probuzení je první část nové audioknižní fantasy série Draconis Memoria, kterou napsal Anthony Ryan a vypráví Vasil Fridrich.

více

Série Draconis Memoria

Obálka audioknihy Oheň probuzení
Oheň probuzení
Obálka audioknihy Legie plamenů
Legie plamenů
Obálka audioknihy Říše popela
Říše popela

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma