Oheň probuzení

Délka: 26 h 45 min
Interpret: Vasil Fridrich
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.51 GB

Oheň probuzení je první část nové audioknižní fantasy série Draconis Memoria, kterou napsal Anthony Ryan a vypráví Vasil Fridrich.

Draconis Memoria #1

Oheň probuzení, první díl epické ságy Draconis Memoria Anthonyho Ryana, nás zavede do fiktivního světa, technologicky na úrovni 19. století, kde se schyluje k válce mezi Kovolodním obchodním syndikátem a Korvantinskou říší. V době války neexistuje pro Syndikát nic cennějšího než krev draggů – z jejich krve lze totiž připravit elixír, který může několik málo jedinců, takzvané Krvožehnané, obdařit téměř nadpřirozenými silami. Červených, Zelených, modrých a černých draggů ale na území ovládaném Syndikátem ubývá, a tak se skupinka vyvolených vydává na dobrodružnou cestu za nalezením mýtického tvora – mocného bílého dragga.

ANTHONY RYAN:
Pochází se Skotska, ale žije a pracuje v Londýně. Vystudoval středověkou historii a píše fantasy a sci-fi knihy. V roce 2013 napsal svou první knihu Píseň krve, kterou si vydal vlastním nákladem a která zaznamenala obrovský úspěch. Zároveň se jednalo o první díl bestsellerové trilogie Stín krkavce. Oheň plamenů je první díl jeho nové fantasy série Draconis Memoria.

VASIL FRIDRICH:
Český, zejména divadelní, herec původem z Uherského Hradiště. Vystudoval pražskou DAMU. Působil ve Švandově divadle, v Divadle v Celetné nebo ve Středočeském divadle v Plzni, kde si zahrál například Chlestakova v inscenaci Revizor. V současné době hraje v Městských divadlech pražských nebo s Komorní činohrou Praha.

Text copyright The Waking Fire. Copyright © 2016 by Anthony Ryan. This edition published by arrangement with The Berkley Publishing Group, an imprint of Penguin Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC. Cover illustration: Jaime Jones. Designed by Nico Taylor – LBBG. Translation © Milan Žáček, 2018.

více

Série Draconis Memoria

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma