Obálka audioknihy Legie plamenů

Vydáno: 2021
Série: Draconis Memoria díl 2
Velikost: 1.51 GB

Claydon Torcreek přežil cestu džunglí plnou draggů, střet s nepřátelskými kmeny i mrazivý dotyk zrady — jeho potíže ovšem teprve začínají. Bájný Bílý dragg se totiž probouzí z dlouhého spánku, hnán palčivou touhou sežehnout celý lidský svět na popel.

Jedno město už děsivým draggovým kohortám za oběť padlo. A pokud se Clayovi, který následuje svou vizi, nepodaří odhalit dávné tajemství, budou následovat další. Clay spolu s Corrickem Hilemorem, který je nyní kapitánem na lodi Mimořádná s její nesourodou posádkou, vyplouvají do ledových jižních moří čelit nepředstavitelným nebezpečím.

Krvožehnaná agentka Lizanne Lethridgová musí proniknout do útrob císařského vězeňského města, aby mu vyrvala jeho tajemství a zažehla oheň revoluce. Na scénu se jako nedobrovolný otrok Bílého dragga vrací Sirus, který si však stále v srdci uchovává svou lásku.

Svět se svíjí v plamenech a naši hrdinové nesou na bedrech břímě osudu lidského rodu.

ANTHONY RYAN
Pochází se Skotska, ale žije a pracuje v Londýně. Vystudoval středověkou historii a píše fantasy a sci-fi knihy. V roce 2013 napsal svou první knihu Píseň krve, kterou si vydal vlastním nákladem a která zaznamenala obrovský úspěch. Zároveň se jednalo o první díl bestsellerové trilogie Stín krkavce. Legie plamenů je druhý díl jeho nové fantasy série Draconis Memoria.

MAREK HOLÝ
Brněnský herec. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Hodně se věnuje dabingu a načítání audioknih.

The Legion of Flame