Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Útěk z Falaise

Útěk z Falaise

John Flanagan

Délka: 7 h 11 min
Interpret: Matouš Ruml
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2023
Série: Hraničářův učeň díl 16
Typ souboru: MP3
Velikost: 405 MB

Plán na záchranu galického prince se zvrtne a Will Dohoda je i se svou učeňkou Maddie uvězněn na hradě Falaise. Nebezpečný a intrikánský baron Lassigny se snaží držet je i prince v zajetí za každou cenu. Will s Maddie jsou však odhodláni znovu utéct. Pokud se chtějí vrátit domů, musí přijít na to, jak barona přelstít a dostat se ze zamčené věže. Vypadá to, jako by se všechno proti nim spiklo. Podaří se jim přece jen zvítězit a zachránit sebe i prince?

JOHN FLANAGAN
Australský spisovatel nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.

MATOUŠ RUML
Herectví poprvé Matouše Rumla oslovilo už jako malého, v Dětském divadelním studiu. Na scéně začal vystupovat v dětských rolích po boku uznávaných herců. Dnes patří mezi členy souboru Městského divadla v Mladé Boleslavi a hostuje v pražském Divadle Na prádle i ve Švandově divadle. Ztvárnil také několik televizních postav, například ve filmu Princezna a písař nebo v populárním seriálu Comeback. Za své hudebně dramatické umění získal Cenu Zuzany Navarové a Cenu Thálie pro mladého činoherce.

Copyright
Ranger´s Apprentice: The Royal Ranger: Escape from Falaise
Copyright © John Flanagan, 2021
Czech translation © Egmont s.r.o., 2021
First published by Random House Australia Pty Ltd. This edition published by arrangement with Penguin Random House Australia Pty Ltd.
Translation: © Eva Dejmková

Audiokniha Útěk z Falaise obsahuje šestnáctý díl úspěšné fantasy série Johna Flanagana. Čte Matouš Ruml, režie Jakub Tabery.

více

Série Hraničářův učeň

Obálka audioknihy Výkupné za Eraka
Výkupné za Eraka
Obálka audioknihy Čaroděj na severu
Čaroděj na severu
Obálka audioknihy Obléhání Macindawu
Obléhání Macindawu
Obálka audioknihy Rozvaliny Gorlanu
Rozvaliny Gorlanu
Obálka audioknihy Hořící most
Hořící most
Obálka audioknihy Ledová země
Ledová země
Obálka audioknihy Nositelé dubového listu
Nositelé dubového listu
Obálka audioknihy Králové Clonmelu
Králové Clonmelu

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma