Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Kapitán

Délka: 15 h 32 min
Interpret: Zdeněk Velen
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2023
Série: Veterán díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 876 MB

Lidské armády, vojáci i čarodějové, desetitisíce mužů – aneb stručně:

Veterán Max Bronštejn se vrací!

Druhá kniha z válečné Žambochovy trilogie nás opět přivádí do světa Seržanta. Kapitán pokračuje v plné síle tam, kde skončil Veterán a uhání kupředu po tankových pásech do Země nikoho.

Max Bronštejn jako velitel průzkumného tankového oddílu postupuje do magické Pustiny. Stovky let sem lidská noha nevkročila a na každém kousku čeká smrt. Na jedné straně nejmodernější a nejničivější technika, na druhé straně zadrhávající se válečná mašinérie. Lidská civilizace se najednou nejeví tak mocná a neotřesitelná, jak o tom byli všichni přesvědčeni. Max Bronštejn se musí vyrovnat s nástrahami deformované reality i s nepřáteli ve vlastních řadách.

A vy můžete jeho životní pouť sledovat na každém kroku... a těšit se na strhující závěrečný díl s výstižným názvem "Válečník“.

MIROSLAV ŽAMBOCH
Dlouhodobě uznávaný spisovatel fantasy a sci-fi, scénárista. Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a nyní pracuje v ÚJV Řež, a. s. Za posledních 30 let se stal ikonou české akční sci-fi a fantasy školy. Společně s Jiřím W. Procházkou založil knižní dobrodružnou sérii Agent JFK (dodnes přes 40 dílů). Je stále aktivní na poli české fantastiky. Je oceňovaným autorem mnoha fantasy i sci-fi akčních románů oceněných literárními cenami. Vydává také v Polsku.

ZDENĚK VELEN
Herec, dabér, fotograf. Z tovární haly nastoupil do Divadla bratří Mrštíků jako jevištní technik. Poté nastoupil do Horáckého divadla už jako herec. Vystudoval AMU na Divadelní fakultě v Praze. Účinkuje v Divadle v Celetné, v Divadle Komedie a ve Švandové divadle komedie. Účinkoval ve filmech i TV seriálech (Zdivočelá země, Četnické humoresky, Redakce). Pro dabing filmů i dramatického předčítání audioknih ho předurčuje neoposlouchaný, drsňácký hlas.

Copyright: Copyright © Miroslav Žamboch
Produkce: Jiří W. Procházka, Radek Volf
Režie a zvuk: Radek Volf
Střih: Radek Volf
Obálka: © Lukáš Tůma
Nahráno v: Studio Walker & Volf, Praha

Audiokniha Kapitán, autor Miroslav Žamboch, čte Zdeněk Velen.

více

Série Veterán

Obálka audioknihy Seržant
Seržant
Obálka audioknihy Veterán
Veterán
Obálka audioknihy Kapitán
Kapitán
Obálka audioknihy Válečník
Válečník

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma