Délka: 15 h 32 min
Interpret: Zdeněk Velen
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2023
Série: Veterán díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 876 MB

Lidské armády, vojáci i čarodějové, desetitisíce mužů – aneb stručně:

Veterán Max Bronštejn se vrací!

Druhá kniha z válečné Žambochovy trilogie nás opět přivádí do světa Seržanta. Kapitán pokračuje v plné síle tam, kde skončil Veterán a uhání kupředu po tankových pásech do Země nikoho.

Max Bronštejn jako velitel průzkumného tankového oddílu postupuje do magické Pustiny. Stovky let sem lidská noha nevkročila a na každém kousku čeká smrt. Na jedné straně nejmodernější a nejničivější technika, na druhé straně zadrhávající se válečná mašinérie. Lidská civilizace se najednou nejeví tak mocná a neotřesitelná, jak o tom byli všichni přesvědčeni. Max Bronštejn se musí vyrovnat s nástrahami deformované reality i s nepřáteli ve vlastních řadách.

A vy můžete jeho životní pouť sledovat na každém kroku... a těšit se na strhující závěrečný díl s výstižným názvem "Válečník“.

MIROSLAV ŽAMBOCH
Dlouhodobě uznávaný spisovatel fantasy a sci-fi, scénárista. Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a nyní pracuje v ÚJV Řež, a. s. Za posledních 30 let se stal ikonou české akční sci-fi a fantasy školy. Společně s Jiřím W. Procházkou založil knižní dobrodružnou sérii Agent JFK (dodnes přes 40 dílů). Je stále aktivní na poli české fantastiky. Je oceňovaným autorem mnoha fantasy i sci-fi akčních románů oceněných literárními cenami. Vydává také v Polsku.

ZDENĚK VELEN
Herec, dabér, fotograf. Z tovární haly nastoupil do Divadla bratří Mrštíků jako jevištní technik. Poté nastoupil do Horáckého divadla už jako herec. Vystudoval AMU na Divadelní fakultě v Praze. Účinkuje v Divadle v Celetné, v Divadle Komedie a ve Švandové divadle komedie. Účinkoval ve filmech i TV seriálech (Zdivočelá země, Četnické humoresky, Redakce). Pro dabing filmů i dramatického předčítání audioknih ho předurčuje neoposlouchaný, drsňácký hlas.

Copyright: Copyright © Miroslav Žamboch
Produkce: Jiří W. Procházka, Radek Volf
Režie a zvuk: Radek Volf
Střih: Radek Volf
Obálka: © Lukáš Tůma
Nahráno v: Studio Walker & Volf, Praha

Audiokniha Kapitán, autor Miroslav Žamboch, čte Zdeněk Velen.

více

Série Veterán

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky