Lichožrouti

Koupit za 169 Kč Cena včetně DPH

Délka: 5 h 53 min
Interpret: Barbora Hrzánová
Vydavatel: Paseka
Vydáno: 2012
Typ souboru: MP3
Velikost: 332 MB

Lichožrouti - audiokniha, jejímž autorem je Pavel Šrut, obsahuje pohádkový příběh o tajemných postavičkách, kradoucích ponožky lidem. Čte Barbora Hrzánová.

Je to nejobratnější lupič všech dob a dosud nikdy nebyl dopaden. Možná i vám se včera nebo právě v této chvíli ztratila ponožka. Kdo za to může? Lichožrout! Záhadný tvor, který žere ponožky a z párů dělá licháče. Do jejich tajemného světa pronikla autorská a ilustrátorská dvojice Pavel Šrut - Galina Miklínová a vynořila se s napínavým a vtipným příběhem jedné lichožroutí rodinky, starého mládence pana Vavřince a malého nešiky lichožrouta Hihlíka.

Pavel Šrut (1940), básník a překladatel, autor písňových textů a fejetonů. Za sbírky Zlá milá a Brožované básně obdržel v roce 2000 Cenu Jaroslava Seiferta. V roce 2009 byl za svou tvorbu pro děti nominován na Mezinárodní cenu Hanse Christiana Andersena, v témže roce získal za knihu Lichožrouti cenu Magnesia Litera. Galina Miklínová (1970), režisérka a výtvarnice animovaných filmů, ilustrátorka. Autorka krátkých filmů Biograf, Bajky ze zahrady, Hra a neŠťastné narozeniny Péti Fotky a původního kresleného seriálu pro děti O Kanafáskovi.

více

Série Lichožrouti

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma