Lichožrouti navždy

Koupit za 169 Kč Cena včetně DPH

Délka: 6 h 59 min
Interpret: Barbora Hrzánová
Vydavatel: Paseka
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 394 MB

Lichožrouti navždy - audiokniha, jejímž autorem je Pavel Šrut, obsahuje třetí pohádkový příběh o tajemných postavičkách, kradoucích ponožky lidem. Čte Barbora Hrzánová.

Vy všichni, kdo hledáte tu "zatracenou ztracenou" ponožku, nejste sami! Jsou nás po světě miliony a to je jedna ze záhad, jichž je svět plný. Profesor Kadeřábek a magistra Miklíková, objevitelé skrytého života lichožroutů, po mnohaletém bádání došli k přesvědčení, že jsou tajemství, která tu musí zůstat navždy. I proto se poslední, závěrečný díl teď už proslulé ponožkožroutí ságy jmenuje Lichožrouti navždy.

Pavel Šrut (1940), básník a překladatel, autor písňových textů a fejetonů. Za sbírky Zlá milá a Brožované básně obdržel v roce 2000 Cenu Jaroslava Seiferta. V roce 2009 byl za svou tvorbu pro děti nominován na Mezinárodní cenu Hanse Christiana Andersena, v témže roce získal za knihu Lichožrouti cenu Magnesia Litera. Galina Miklínová (1970), režisérka a výtvarnice animovaných filmů, ilustrátorka. Autorka krátkých filmů Biograf, Bajky ze zahrady, Hra a neŠťastné narozeniny Péti Fotky a původního kresleného seriálu pro děti O Kanafáskovi.

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

více

Série Lichožrouti

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma